Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Tak od jutra zaczynamy w Koninie. Cos tam wiem o tym Mediaexpert... W końcu jestem kierownikiem tego sklepu i ludzi do pracy przyjmowałem :)

27 sierpnia otwarcie.

A ja chciałem się tam dostać do pracy. f*ck.

Tak od jutra zaczynamy w Koninie. Cos tam wiem o tym Mediaexpert... W końcu jestem kierownikiem tego sklepu i ludzi do pracy przyjmowałem :)

27 sierpnia otwarcie.

A ja chciałem się tam dostać do pracy. f*ck.

Szkoda,że wcześniej nie wiedziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem Ci tak rekrutacja jest prowadzona przez nasz dział HR i wszystko idzie przez system z którego są wybierane CV i potem spotykam się z ludźmi.

A to nie widziałeś ogłoszenie wcześniej ? Czy teraz dopiero ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ale miałem stare Cv które wysłałem i system odrzucił chyba bo coś na poczte przyszło kiedyś,że nie wybrali mojego cv czy coś tam. Będę zmieniał pracę napewno ale szukam czegoś konkretnego by przejść odrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie doświadczenia w handlu nie masz ? Bo tak to system odrzuca właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w handlu własnie nie mam bo głównie pracowałem w delegacjach jako monter w koninie na produkcji itp. Więc bardziej rzeczy techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel w media martk pracuje 13-15 dni w miesiącu i wypłaty też ma blisko 2 tysi z premią, do tego karte multisporta za 13 zł miesiecznie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, tylko sklep otwarty 7 dni w tygodniu , a MM otwarty od 9 do 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się ale jako kierownik przecież chyba teraz powinieneś mieć wolne weekendy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kierownikiem długo jestem i niestety to nie jest tak jak się myśli hehe obecnie jak sklep budowany to teoretycznie weekend wolny.

A tak to normalnie masz nad sobą jeszcze kierownika regionalnego który najlepiej kazał by ci pracować zawsze hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale stypa na tym forum się robi.. Wczoraj zamówiłem olej motula + pakiet filtrów KNECHT od Wandeja. Oczekujemy na paczkę i zaczynamy doprowadzać silnik do stanu jaki być powinien. Zaraz po tym rozrząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja już dawno jestem na innym forum batalionu :)

Tam tez są spoty słupecki konińskie heh

A to terakotanie zrobiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja już dawno jestem na innym forum batalionu :)

Tam tez są spoty słupecki konińskie heh

A to terakotanie zrobiłeś ?

Nie zrobiłem jeszcze bo ciągle się schodzi z tym i do dziś nie wiem co to jest. Ale z forum gość mi powiedział podczas rozmowy,że ma to samo i na 99% sprzęgło jest walnięte. Objawy i dźwięk identyczny. Też u niego w ciepłe dni terkocze jak cholera a w chłodne czy w nocy jest cisza lub delikatnie tylko. Mam identyczny objaw. Wieczorem jak jadę też spokój. jedynym sposobem jest rozebranie skrzyni. Zwlekam i zwlekam bo nie ma kiedy, teraz za półtorej tyg jade nad morze. Wiec też się przełoży na termin. Ale wszystko na spokojnie. Wrócę i rozbieram skrzynie. Od razu wymienie w skrzyni olej i poduchy pod silnikiem. Czas zabrać się za aktualizowanie i budowanie wątku oraz modzenie bestii.

PS: Jakie to forum,że mają Konińsko-Słupecki ?

Na forum taka stypa,że nawet już ciężko coś z ciekawych części kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się dziać nie będzie :)

Wbijać tam bo tak co dzień na battalionie kilka stron i wszyscy odpowiadają na problemy.

Rejestrować się pod nickiem z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz Battalion w Google i dopisz .pl i wejdzie Ci forum :). Bo tutaj linka nie mogę zapodać bo blokują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...