Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja załozyłem teraz świece denso od Wandeja i powiem że na plus zmiana a miałem ngk te trzy elektrodowe

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czym się różnią od ngk?

Opublikowano

Ja rownież mam Beru świece 4 elektrody + kable Beru. W altei tez będe kładł żarowe Beru.

Btw

Seat dostał w niedziele nowy soft w końcu sie odpycha :)

Opublikowano

Czym się różnią od ngk?

są jedno elektrodowe ale silnik tak jakoś przyjemniej pracuje,no i są tańsze :decayed:

Opublikowano

Rodzajów świec jest dużo, jedno elektrodowe, 3 elektrodowe, platynowe. Jest jakaś różnica w pracy silnika?

Opublikowano

Świece beru trzyelektrodowe siedzą w aucie ale przewody już tu dwa razy musiałem wymienić otóż pierwsze ok ale na aparacie fajki zagiete a u mnie były proste i ostatni kabel nie pasował więc wymiana następne ok proste fajki ale wszystkie kable tej samej długości i dwa leżały by na listwie wtryskowej więc postanowiłem dołożyć i kupić beru na jutro mają być zobaczymy normalnie przewody chodzą po 250 zł u mnie rabat czyli dostanę za 170zł świece wyszły mnie 19zł sztuka

Mowa o beru. :)

Opublikowano

Rodzajów świec jest dużo, jedno elektrodowe, 3 elektrodowe, platynowe. Jest jakaś różnica w pracy silnika?

Jakoś tak bardziej kulturalnie, aksamitnie [emoji3]
Opublikowano

Poprzedni właściciel przy mnie wymieniał, choć wyglądały jak nowe. Niedługo stuknie 50 tyś to coś lepszego wrzucę

Opublikowano

Przy takich silnikach roznice w swiecach beda tylko w wlasnym odczuciu i psyhice :)

Kupic nowe swiece, markowe i tyle.

Opublikowano

:hi::hi: Doszedłem do wniosku,że w moim aucie potrzebny jest gas. Więc ugadałem się ze znajomym który zakłada bardzo dobrze gas i maskuje wszystko tak,ze go nie widać. Listwy Hanny i osprzęt baracudy. Cały komplet 2400 + korek we wlewie. Sekwencja stag 300 lub 400. Uszykowana pod 230 KM

Opublikowano

Powitać ją dziś odebrałem przewody 85335199542c58b1f1e7166dba581c55.jpg

Opublikowano

:hi::hi: Doszedłem do wniosku,że w moim aucie potrzebny jest gas. Więc ugadałem się ze znajomym który zakłada bardzo dobrze gas i maskuje wszystko tak,ze go nie widać. Listwy Hanny i osprzęt baracudy. Cały komplet 2400 + korek we wlewie. Sekwencja stag 300 lub 400. Uszykowana pod 230 KM

Panie kolego, jaki reduktor do tego idzie?

Jaka srednica rurki ? Fi 8?

Albo Hany albo Barracudy?

Występują Hany w listwach i Barracudy w listwach jak i osobno czyli pojedyncze wtryski tej i tej firmy.

Cena wydaje sie dobra tylko napisz mi jaka reszta.

Do tego dobre węże i regulacja i nie ma c***a na gaZie bedzie tylko KM co na benzynie.

Opublikowano

- Sterownik LPG tech 214

- Wtryski niebieskie Hany

- Reduktor AC R01 czerwony

- Przewód faro 13 mm

+ strojenie obowiązkowe :kox:


Zakaładam u kolegi który obecnie jest na koninie i w okolicach polecany przez wszystkich. Wypuścił już bardzo dużo aut ze swoich skrzydeł w tym 5 a3 1.8t oraz cztery a4 1.8t. Sam na b6 w 1.8t i chodzi jak marzenie.

Opublikowano

Ac r01 w wersji 250 KM

A reszta spoko, zastanów sie jeszcze na barracudami zamiast hana ale tak to ok.

Strojenie u Łukasza musisz zrobic LPG :)

Opublikowano

Jaki zbiornik w tej cenie?

Opublikowano

Pewnie w kole. :)

Opublikowano

:D

Opublikowano
  • Autor

Ja zakładałem gaz w Poznaniu za niższą cene to swojej i nie narzekałem ;]

Opublikowano

Siemka :hi:

Te zbiorniki są chyba największe http://www.elpigaz.com/audi/

Opublikowano

Panowie przy wymianie klocków z tyłu zaciski Alu trzeba coś grzebać przy ręcznym

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.