Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powitać panowie

---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

audi_rs.jpg

Jak myślicie drogi był by taki zderzak :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać panowie

---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

http://s14.postimg.org/r0607bb0t/audi_rs.jpg

Jak myślicie drogi był by taki zderzak :eusathink:

Nawet bardzo drogi i nie pasuje w seryjne blotniki bo rs jest szerszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palny zacne ale zderzak RS to całe body RS a nie tylko przód:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 1000 można kupić połamany goły :decayed:

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

:grin:

TRUSKAWA jak tam zdesio :kox: pamiętasz o mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 1000 można kupić połamany goły :decayed:

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

:grin:

TRUSKAWA jak tam zdesio :kox: pamiętasz o mnie :decayed:

Pamiętam pamiętam SZEFIE jezdze delikatnie zebyś wszystko miał w całości a zderzak kompletuje czekam za wypłata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta delikatnie progi... w piz*e, hoopki w piz*e, krawężniki... w piz*e :decayed: i to na zimnym !:grin:

btw.

Michał jak tam polo tv bo coś chyba kasy nie ma? ja myślałem że to projekt z dużym portfelem i dlatego padło na polo by z niczego zrobić coś a tu chyba będzie z niczego nic :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta delikatnie progi... w piz*e, hoopki w piz*e, krawężniki... w piz*e :decayed: i to na zimnym !:grin:

btw.

Michał jak tam polo tv bo coś chyba kasy nie ma? ja myślałem że to projekt z dużym portfelem i dlatego padło na polo by z niczego zrobić coś a tu chyba będzie z niczego nic :facepalm:

Dariusz co chwila coś mu sie jebie w polo teraz pompa siadła wczesniej cos innego :facepalm: niby ma po wypłacie poszerzać fele i silnik robic albo 1.4 wstawic coś tak mówił ale ja tego nie widze:facepalm: ja juz go z 3 tyg nie widziałęm :grin: był na spocie teraz w weekend w słupcy bo sie z chlopakami ugadał z VAG KONIN :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta delikatnie progi... w piz*e, hoopki w piz*e, krawężniki... w piz*e :decayed: i to na zimnym !:grin:

btw.

Michał jak tam polo tv bo coś chyba kasy nie ma? ja myślałem że to projekt z dużym portfelem i dlatego padło na polo by z niczego zrobić coś a tu chyba będzie z niczego nic :facepalm:

Dariusz co chwila coś mu sie jebie w polo teraz pompa siadła wczesniej cos innego :facepalm: niby ma po wypłacie poszerzać fele i silnik robic albo 1.4 wstawic coś tak mówił ale ja tego nie widze:facepalm: ja juz go z 3 tyg nie widziałęm :grin: był na spocie teraz w weekend w słupcy bo sie z chlopakami ugadał z VAG KONIN :wink:

Zazdrościcie POLO TV chłopakowi się psuje wszystko i wymienia przynajmniej wymieni połowę auta na nowe części i was pozamiata skubany..:grin::grin::facepalm::facepalm::facepalm: Swoją drogą to kiedyś miałem w domu polówkę i powiem jedno.. 98r jebała się strasznie.. Jak nie elektryka to znowu problemu z silnikiem co dosłownie miesiąc czasu . NEVER NOT BAY POLO ! :thumbdown::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdz bo bredzisz tu Dawidku najlepiej idz pod 3 wtedy Ci bredzenie przejdzie i wrocisz na dobra droge polo nie ma czym powymiatac zwlaszcza Darka bo go zostawi :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...