Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Tak pytam z ciekawości. Jak nie ma wiatru to ok, ale przy sporym wietrze "koni" ubywa, bądź przybywa w zależności czy pod czy z wiatrem. To chyba każdy odczul na drodze. Temp powietrza też ma znaczenie.

Temperaturę powietrza wpisujesz w programie :wink: Jeśli chodzi o wiatr to podczas pomiaru, gdy obroty dojdą do odcinki, wtedy wciska się sprzęgło i tak "na luzie" jedziesz przez pewien dystans - to wówczas obliczane są opory toczenia, ruchu itd, które działają na poruszające się auto. To tak w skrócie :wink:

Powitać Panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak pytam z ciekawości. Jak nie ma wiatru to ok, ale przy sporym wietrze "koni" ubywa, bądź przybywa w zależności czy pod czy z wiatrem. To chyba każdy odczul na drodze. Temp powietrza też ma znaczenie.

Temperaturę powietrza wpisujesz w programie :wink: Jeśli chodzi o wiatr to podczas pomiaru, gdy obroty dojdą do odcinki, wtedy wciska się sprzęgło i tak "na luzie" jedziesz przez pewien dystans - to wówczas obliczane są opory toczenia, ruchu itd, które działają na poruszające się auto. To tak w skrócie :wink:

Powitać Panowie :hi:

O to to to właśnie robił koleś 3 od 1 tyś do odcinki potem sprzęgło i luz chwile prędkość spadła i wyłączał. Tak wyglądał popmiar. Było ich kilka i każdy był bardzo podobny różnica 1KM. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ale co to da ? nic. Jak but w podlodze to i tak sobie zredukuje na lepszy bieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ale co to da ? nic. Jak but w podlodze to i tak sobie zredukuje na lepszy bieg

zajrzyj tutaj: http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=23140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, postanowiłem, że zwrócę się do Was bo możecie mi pomóc. Potrzebuję zderzak przedni do A4 B5 przedlift granatowy kompletny. Macie może jakieś pozostałości po modach?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...