Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Siema je dziś zainstalowalem przewody kruger&matz wreszcie sub śmiga jak należy przewody moje stare są na straty te zasilajace zostały zalutowane i zaciskalem na imadle: ) bo ciężko kleszczykami było je dopiąć ale są: ) co bardzo mnie cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siema je dziś zainstalowalem przewody kruger&matz wreszcie sub śmiga jak należy przewody moje stare są na straty te zasilajace zostały zalutowane i zaciskalem na imadle: ) bo ciężko kleszczykami było je dopiąć ale są: ) co bardzo mnie cieszy

No to bajka ;)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki jakiś nie przyjemny zapach stechlizny czuć w aucie myślę że może po prostu liście dostały się i od tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu wymieniali mi pompę klimy, czyścili układ i odgrzybiali. Filtr węglowy oczywiście. Mimo tego w trybie Eco smierdzialo. Kupiłem puszkę do czyszczenia klimy w kaufie za 15 - 20 zł i zapomniałem o smrodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu wymieniali mi pompę klimy, czyścili układ i odgrzybiali. Filtr węglowy oczywiście. Mimo tego w trybie Eco smierdzialo. Kupiłem puszkę do czyszczenia klimy w kaufie za 15 - 20 zł i zapomniałem o smrodzie

Co kupiłeś ? bo ja miałem ozonowane i po kilka razy i c**ja dało.

Poprzedni właściciel zaniedbał i lipa.

Co tam masz? śmierdzi jak się wyłączy klime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plak jest producentem jeśli dobrze pamiętam. Wygląda jak mały spray w kartoniku. Odsuwasz fotel kierowcy do przodu, wlanczasz Eco, zamknięty obieg (klawisz ze strzalka) i na maksymalny obieg. Stawiasz puszkę za fotelem i zamykasz autko na 15-20 minut. Po wszystkim wietrzenie i spokój ze smrodem :)

Odswiezacz klimatyzacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też ozonowali układ klimatyzacji i nie śmierdzi, wyłączając klime uruchamia się drugi obieg. Dlatego ponowne ozonowanie nie pomagało

Tak, pisze przecież

http://www.autochemia24.pl/data/include/cms/.product/3/8/1183/opis.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu wymieniali mi pompę klimy, czyścili układ i odgrzybiali. Filtr węglowy oczywiście. Mimo tego w trybie Eco smierdzialo. Kupiłem puszkę do czyszczenia klimy w kaufie za 15 - 20 zł i zapomniałem o smrodzie

Jak wyżej kolego, odgrzybiali czyli ozonowali. Przy mnie wyciągał to ustrojstwo i kazał wierzyć bo godzinę leżało w aucie

Ale oni robią tylko układ klimatyzacji, do wentylacji masz osobny tunel. Kiedy wciskasz Eco to właśnie z wentylacji sieją się bakterie. Jak już czuć smród to są kolonie :) dlatego zaleca się filtr węglowy bo zatrzymuje bakterie i zapachy. W zależności od marki i ceny warstwa węgla aktywnego jest grubsza lub cieńsza bo traci on swoje właściwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego filtr węglowy maan i dalej śmierdziało, innych nie kłade heh

Choć po kilku tam ozonowaniach było coś lepiej.

EDIT:

aaa to już robiłem tzw. wulkan heh bo teraz zauważyłem link który dałeś.

Zawsze to robię po ozonowaniu.

A odgrzybianie to nie ozonowanie bo są jeszcze inne metody np. pianka przez nawiewy, ultradzwięki czy nawet oczyszczanie chłodniczki od klimy.

Edytowane przez darek995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b5 przedlift nie ma ECO :) tak jak pisałem śmierdzi po pracy na klimie jak ją wyłączysz ale w sumie nie było tematu bo myślałem że masz coś lepszy środek.

Teraz żeby to przeszło muszę wymontować chłodniczkę.

A i xsebo1 uzupełnij profil bo zaraz ktoś się przyczepi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil poprawiony, sam się wyzerował? Może osuszacz? Wymienia się co 5 lat lub każde rozszczelnienie układu. W koninie najlepszy jest konat na osadzie. On na bank zna przyczynę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam. Dzisiaj auto oddane do lakiernika. Na przód idzie nowy zderzak, lusterka 2 duże w kolorze, plastikowa dokładka na przodzie zespawana i pomalowana ze zderzakiem, tylna dokładka też pospawana i malowana w kolor auta, listwy dolne przy drzwiach wywalam z jednej i drugiej strony zapowiada się ciekawie, co wyjdzie zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...