Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Sata bardzo dobra firma ale do podkladu lepiej 1.7 a do szpachli natryskowej 2.0 ale na początek jaki byś polecił? Taki w miarę tani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: do podkladu uzywam 1.7 i szpachli natryskowej tak nie uzywam :D Jarek Agnieszki mi kiedys polecił dobra replike SATA tylko nie pamietam modelu ale mowił ze idzie tak samo jak SATA a on na jakis mistrzostwach polski czy cus zajął 2 miejsce jak mi sie przypomni nazwa to ci podesle a koszt był o ile sie nie myle około 600 zielonych :wink:


a jak jeszcze tanszy i w miare to wieczorkiem ci obczaje i wysle PW mi sie lepiej maluje nisko cisnieniowymi - (mniejsze straty powietrza w stosunku do materiału) i mniejsze zapylenie w powietrzu :D

Edytowane przez Bartek B5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać. :hi: dobrze czekam na pw też myślę zakupić sobie taki sprzecik do garażu kompresor jest od żony kuzyna dwu tlokowy tyle że muszę go zrobić bo się nie włącza ale na krótko silnik smiga więc to pier**la, faktycznie Jarek teraz wiem skąd tą sate masz bo tu w okolicy tuliszkowa nikt na niej nie robi! :o muszę kiedy tam do ciebie wbić i pogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SATA ogolnie pozyczam od innego kumpla a z Jarkiem nie ma czasu pogadac bo go wiecznie w domu nie ma :decayed:


spoko wpadnij na bajere :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...