Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Auto juz opanowane :naughty:

i teraz czekanie za razpórka górna :banan: i folią pomaranczową :decayed:

I jeszcze takie zapytanie czy na podniesionym aucie na podnosniku sie zakłada rozpórke czy opuszczonym :eusathink:

Na opuszczonym aucie bo na podniesionym to sobie kuku podczas jazdy zrobisz :) pozycja musi byc naturalna dla auta czyli stoi na ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima daje się we znaki.. Dzisiaj po odpaleniu auta nie wiadomo skąd pojawiło się falowanie obrotów i nie wiem teraz czy to temperatura działa tak,że wszystko dostaje po d*pie czy coś innego . Dodam kiedyś jak auto stało i przywiozłem z niemiec miałem to samo i jak wracałem do domu to przestało samo . Dodam,że miałem spokój przez 3 miesiące. Dziś to samo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyść przepustnice - tylko odkręcenie jest dość problematyczne, albo ewentualnie jest tak że gdzieś łapie lewe powietrze.

Przy założeniu że jest wszystko ok to odłącz aku na 10 min i potem podłącz odpal i zostaw auto by sie nagrzało, potem zgaś i zapal powinno być ok. Tylko w tym czasie nie gazuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto juz opanowane :naughty:

i teraz czekanie za razpórka górna :banan: i folią pomaranczową :decayed:

I jeszcze takie zapytanie czy na podniesionym aucie na podnosniku sie zakłada rozpórke czy opuszczonym :eusathink:

Na opuszczonym aucie bo na podniesionym to sobie kuku podczas jazdy zrobisz :) pozycja musi byc naturalna dla auta czyli stoi na ziemi.

Dzięki PREZES :hi:

---------- Post dopisany at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ----------

Zima daje się we znaki.. Dzisiaj po odpaleniu auta nie wiadomo skąd pojawiło się falowanie obrotów i nie wiem teraz czy to temperatura działa tak,że wszystko dostaje po d*pie czy coś innego . Dodam kiedyś jak auto stało i przywiozłem z niemiec miałem to samo i jak wracałem do domu to przestało samo . Dodam,że miałem spokój przez 3 miesiące. Dziś to samo :kwasny:

Tak jak Dariusz mówi przepustnice zobacz ja miałęm to samo i jest ok po czyszczeniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki spróbuje na początek z tym aku może pomoże przepustnice wyczyszcze i tak ale nie mam gdzie a w taki mróz -14 to dajcie Pany spokój :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki spróbuje na początek z tym aku może pomoże przepustnice wyczyszcze i tak ale nie mam gdzie a w taki mróz -14 to dajcie Pany spokój :decayed:

Byłeś na biurowcu dziś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Do falowania obrotów przyczynić się może jeszcze czujnik temp. cieczy chłodniczej. Ja go 2 razy przerabiałem w 80`tce i A4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Do falowania obrotów przyczynić się może jeszcze czujnik temp. cieczy chłodniczej. Ja go 2 razy przerabiałem w 80`tce i A4.

U mnie wina falowania była przepustnica :facepalm:

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ----------

Oddam ALU za 1000 ktoś chetny z oponami 1300 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wybieram do feriusa więc zbierzmy się i przyjedźmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie czemu nie :grin: to gdzie o której

---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

no dobra pany ja koło myjni stane zapalić sobie jak ktoś chętny to zapraszam na 16ą :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i moja wycieczka do konina zakończyła sie kaseta do mechanika auto zgasło po trasie padła przeplywka. :facepalm:

To nie dobrze :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...