Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Elektrycznie skladane lusterka- problem


Kędzior

Rekomendowane odpowiedzi

witam, wymienilem lusterka na el skladane, wraz z instalacja i tym przelacznikiem. ale niestety el skladanie niedziala.

gdzie szukac usterki?

moze trzeba wpiac jakis odpowiedni bezpiecznik lub jakies kable dodatkowe poprowadzic?

instalacje el wymienilem od lusterka az do tych wtyczek ktore znajduja sie w boczku kolo nog

macie jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie działają bo potrzebujesz przekaźnik 361, masz instalację od lusterka"aż do wtyczek koło nóg" to stanowczo za mało.

Kilka kabli będziesz musiał poprowadzić do tego przekaznika, przerabiałem to metodą prób i błędów ale się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom czyli standardowo nic nie moze byc bez problemu hehe

niewiedzialem ze musi byc przekaznik do tego diabelstwa:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to nie jest ukłąd plug&play, nie wystarczy wymienić luster na składane i dać tylko przycisk sterowania, coś musi tym sterować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba kable od nóg poprowadzić do przekaźnika, przekaźnik ma 6pinów 3piny sterowanie luster, 1pin guzik sterowania, 1pin masa i 1pin plus, właśnie tej instalacji Ci brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup ten przekaznik, jak go bedziesz miał w ręku to Ci napisze jak to jest podpięte, bo musze rozebrac żeby sie tam dostać, sprawdz tylko na krótko czy lusterka sie składają, podłącz pod aku plus i mase bo one mają czesto pełno syfu w środku i wtedy trzeba rozbierać i nasmarować, ja miałem jedno takie w którym wszystko było zapieczone i jak bym spróbował je podpiać to by silniczek spaliło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za rade :wink: pewnie predko sie za to nie zabiore ale jak cos to odezwe sie do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak cos to poszukaj w moich postach... Ja u siebie robilem zeby skladaly sie zpilota... Takze tez bedziesz mial jakby instrukcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ktos rzucil haslo i tyle... Ja juz tak mam od prawie roku i zadnych problemow... Tylko ja sobie jeszcze zalozylem na to dodatkowy wylacznik, zeby jak bedzie zima i wszystko zamarznie i bedzie oblodzone... Zeby lusterka mi na sile nie chodzily :) rozumiesz jakie moga byc skutki uboczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...