Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobór przepływki


mcgawroni

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci tak ORI i tylko ori.Sprawdza sie powiedzenie ze "nie stać mnie na tanie"...

Ja kupiłem do AEB zamiennik,musiałem przerabiać kostkę i co lipa150 zł w błoto,nówka Ori załatwiła sprawe,ewentualnie używka w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiennika nie kupuj; popytaj o cenę ori przepływki w sklepach motoryzacyjnych - będzie o wiele taniej niż w ASO. Do Twojego auta podchodzi przepływka o numerze 028 906 461, ale dla pewności sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu wymieniałam przepływke w swoim AFN'ie, koszt nowej w ASO 617 zł pod warunkiem, że oddasz im starą, jest 2 lata gwarancji jeśli zostawisz im samochód do roboty. :wink: Jeśli chcesz sam zakładać to nie ma gwarancji. Nie baw się w zamienniki bo nie będą działać tak jak powinny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie stać mnie na takie wydatki... a gwarancja obejmuje produkt, udzielana jest na podstawie faktury :) szukałem ORI ale ciężko znaleźć :/

Na alledrogo pełno tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja śmigam na Boschu z allegro za coś 240zł i hula pięknie ...:thumbup1:

Poszukałem nawet tego gościa co u niego kupiłem .

Ja jestem zadowolony ...ale nic nie sugeruję

BOSCH przepływomierz VW Passat B5 AUDI A4 A6 Seat (2678574585) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem używaną przepływke BOSCHa i działa, tylko znowusz turbo się przycina przez to... Czy to możliwe, że przycinanie się turbiny spowodowane jest zchodzonym olejem? Roku jeszcze nie ma, ale 20 000 km przejechał - no i w sumie się wymienił, o dolałem 3l w ciągu tego czasu.

W zeszłym roku miałem podobne objawy - gaz, szedł do pewnego momentu i nagle się przycinał - spadek mocy i zamuła. Po wymianie oleju to ustało no ale jak widać znów wróciło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem używaną przepływke BOSCHa i działa, tylko znowusz turbo się przycina przez to... Czy to możliwe, że przycinanie się turbiny spowodowane jest zchodzonym olejem? Roku jeszcze nie ma, ale 20 000 km przejechał - no i w sumie się wymienił, o dolałem 3l w ciągu tego czasu.

W zeszłym roku miałem podobne objawy - gaz, szedł do pewnego momentu i nagle się przycinał - spadek mocy i zamuła. Po wymianie oleju to ustało no ale jak widać znów wróciło...

Jakies bledy na Vagu ? moze po prostu sztanga sie przycina i wchodzi w tryb awaryjny (notlauf)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpal silnik i zakładając, oraz zdejmując wężyk z gruszki obserwuj jak wciągana jest sztanga i jaki jest zakres jej ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam, bo widziałem samochód, że robi się dym za samochodem kiedy pojawia się doładowanie. Pasowałoby logi dynamiczne wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...