Jump to content
IGNORED

Czujnik zasysanego powietrza prosze o pomoc

nicko999
 Share

Recommended Posts

Bardzo proszę was o pomoc czy w audi a4 b5 1.6 rocznik 94/95 jest czujnik zasysanego powietrza? rozebrałem przepływomierz i w środku nie widać a dowiedziałem sie jeszcze,że może być koło przepustnicy.Hmm zadzwoniłem do mechanika i powiedział,że nie ma ale dziwi mnie ta kostka:

http://i48.tinypic.com/2emd4hu.jpg

proszę o odpowiedz.

przecież "czujnik zasysanego powietrza" to nic innego jak przepływomierz a co to za wtyczka to nie wiem bo nie mam 1.6

to co pokazałeś to wiązka do przepustnicy, czujnika temp. zasysanego powietrza w tym silniku brak i zawsze będziesz miał na VAG-u 19,5

Ja mam ten motor i nie ma nic takiego jak czujnik powietrza jest przepływomierz powietrza a to co pokazałeś to wiązka przewodów od silnika krokowego, czujnika otwarcia przepustnicy ect.

czujnik zasysanego powietrza to nic innego jak przepływka, posiada ja 1.6 jak i 1.8.. glupi temat..

nie rozumiecie

chciałem kupic chip box cyfrowy do a4 b5 1.6 101km i podnosi moc bo kolega w 1.8 miał i miał jakies 17km dodatkowe

lecz pisze u nich czip pasuje do aut w których jest czujnik zasysanego powietrza a był on montowany od 96r tak więc do 1.6 adp i 1.8 adr(jaka starsza wersja 95) nie ma tego.Przepływomierz ok ale w nim powinien być czujnik a w srodku nie ma.

aha czyli chodzi o chipbox.. panie nie kupuj tego bo zwalisz sobie slnik a poza tym do 1.6 sie go nie oplaca zakladac bo mocy nie przybędzie nawet o 5KM..

Najbardziej mnie przeraża stopień debilizmu ludzi którzy coś takiego kupują :kwasny: Jeśli tacy chodza obok nas po ulicach to ja zaczynam sie obawiać o ten świat. Reklama dźwignia handlu więc niedługo zaczną sprzedawac gówno w papierku po cukierku a ludzie to kupia bo w Japoni i USA juz dawno to było hitem :facepalm:

Tak samo jak wszystkie te Modyfikatory i magnetyzery :decayed:

Żal i nic więcej.

A Ty kolego jak chcesz w cudowny sposób więcej mocy w 1.6 to obyś się obudził w porę i nie zasilił tej grupy dupogłowych :kwasny: