Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów - benzyna- po programie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak bedziesz robił logi po wyłacz logowanie chile po zdieciu nogi z gazu

Opublikowano
jak bedziesz robił logi po wyłacz logowanie chile po zdieciu nogi z gazu

Nie jest to łatwe jadąc 140km/h i klikając prawą reką na klawiaturze laptopa.

Dziś zamontowałem zawór N75 który już drugi raz rozbierany wyczyszczony i zmieniłem sprężynkę na słabszą, aby zawór przy niższym napięciu zadziałał - pomogło

Najpierw zrobiłem log bez zaworu - przewód od turbiny do N75 - wolny wylot

ciśnienie otrzymane wyższe niż zadane, czyli ten przewód nie pomniejsza ciśnienia

31,02,115

Założony zawór N75

115,02,118

31,06,115

20,115,118

Trochę przeładowuje przy 3500obr/min, na pewno to wina N75, podłaczając ciśnienie 1bar (sprężarka) do wejscia N75 trochę przepuszcza przy zamkniętym

Przejechałem 150km i auto lepiej przyśpiesza i brak błedu 16683

Zapłony trochę cofa (świece nowe) ale logi robione na PB, na LPG jest lepiej, może pompa paliwa lub wtryski, ale ja jeżdżę na gazie

Powyżej 5000obr/min turbina już nie daje rady napompować tyle ile zadane, pewnie wina programu

Damian oceń logi

Może turbina szybciej by wstawała jakby wyciąć katalizator, ale na razie z tym poczekam

Auto trzeba by sprawdzić na hamowni

Opublikowano

zapłony cofa mocno . program jest za ostry i turbo nie jest wstanie napompowac wartosci zadanej .nalepiej i najtaniej bedzie jak wgrasz seryjny wsad i doprowadzisz auto do seri bo z tym raczej nie dojdzesz do ładu .

Opublikowano

na gazie jest lepiej chodzi o zapłony

log wczesniejszy

32,118,20

Nie jeżdżę powyżej 5000 obr

Myślę że tak zostawiając nic się nie stanie, ten samochód juz nie nowy a kilka koni wiecej sie przyda

Opublikowano
  • Autor

a co powiuecie o tych logach po programie:

Grupy: 118,031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 002,031,002,031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 118,120,118,120 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 115,020,115,020 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano
a co powiuecie o tych logach po programie:

Grupy: 118,031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 002,031,002,031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 118,120,118,120 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 115,020,115,020 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Cofanie zapłonów od samego dołu :whistling: ... coś jest nie tak.

Opublikowano
  • Autor
a co powiuecie o tych logach po programie:

Grupy: 118,031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 002,031,002,031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 118,120,118,120 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 115,020,115,020 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Cofanie zapłonów od samego dołu :whistling: ... coś jest nie tak.

a co można przypuszczać...bo jesli bez progrmu było ok albo tylko lekkie cofanie...to co program do bani?? bo wrazenie jest jakby ciągnął lepiej :eusathink:

Opublikowano

słąba jakość paliwa albo logi robione na lpg:whistling: albo wystrojone na :PB98:

Cewki i świece nowe??? świece NGK PFR6Q?... czy jakiś szit pod lpg???

Opublikowano

masz problem z paliwem za długie czasy wtrysków i dlatego cofa zapłony .sa 2 mozliwosci albo pompa paliwa nie daje rady i nie trzyma cisnnienia albo program kaszana . najlepiej jak bys zmierzył cisnienie paliwa pod obciarzeniem . a i jak na takie wartosci doładowanie przepływka mierzy za mało .

Opublikowano
masz problem z paliwem za długie czasy wtrysków i dlatego cofa zapłony .sa 2 mozliwosci albo pompa paliwa nie daje rady i nie trzyma cisnnienia albo program kaszana . najlepiej jak bys zmierzył cisnienie paliwa pod obciarzeniem . a i jak na takie wartosci doładowanie przepływka mierzy za mało .

Takie czasy na seryjnych wtryskach po wirusie to norma :naughty: Mi kiedyś pisałeś to samo i po sprawdzeniu ciśnienia na postoju jak i przy bucie w podłodze na 4 biegu okazało się że pompa trzyma jak nowa :wink:

Opublikowano

to znaczy ile ci trzymała cisnienia ta pompa ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.