Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Repliki RS4 18"szer 8 cali


MemberA4

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy podpowiedzcie bo mam dylemat do zakupionych felg.Posiadam repliki belgijskie RS4-ek 18" 8 calowych z ET 35 i opnkami 235/40.Po założeniu tył jest OK ale z przodu według mnie za bardzo wystaje na zewnątrz.Nie chciałbym żeby cały brud z ulicy po deszcu znajdował mi sie na drzwiach i lusterku.Czy frezowanie ET felgi o 4 mm w warsztacie naprawiającym felgi schowa ją tak żeby było OK nie kolidując z zawieszeniem lub nadkolem?Jakie ET powinno być najbardziej dobrane wizualnie i praktycznie do felgi 18" z szerokością 8calii z oponą 235??

Dzieki za wszystkie sugestie.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że nic nie powinieneś robić.. wszyscy dokładają dystanse by kolo było na równo z błotnikiem.... a ty chcesz robić odwrotnie :wink: ???? myśle, że nic nie będzie szorować, powinno być na "styk" więc zostaw jak jest...

PS ale to tylko moje zdanie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem wlasnie poglad.Myslalem ze bedzie sie fajnie na tych koleczkach jezdzic ale sie mylilem po 2 dniach, wiec nie bede z nimi nic robil tylko poszukam dla nich nowego wlasciciela.Dla mnie po naszych polskich drogach niezbyt milo sie na nich jezdzi.Zaloze jakies 17 z oponka 215.. w najgorszym wypadku 225 na 45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to normalne ze na tyc 18-tkach może auto prowadzać na nierównościach?Za każdym razem jak wjechałem którymś kołem na nierówności to strasznie ciągło kierą w tą strone.Na równiutkiej drodze jest OK ale na połatanej prowadza autem jakby miało poluzowane śruby od kół:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...