Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie wnętrza - gaśnie dopiero po zamknięciu centralnego


darkangel84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przeszukałem forum, ale takiego przypadku jeszcze nie znalazłem.

Mam problem tego typu, że przy otwarciu samochodu z pilota światło normalnie się zaświeca, niestety po przekręceniu kluczyka nie gaśnie. Po zamknięciu drzwi też świeci ok 15 - 20 sekund i dopiero gaśnie.

Jedyny sposób na zgaszenie światła to zamknięcie centralnego zamka lub zamknięcie drzwi przy włączonym zapłonie.

I teraz nie wiem czy to pod VAGiem jakieś ustawienia czy coś innego padło.

Jakieś sugestie, pomysły ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wylamany ktorys z czujnikow na drzwiach? sprawdz wszystkie, bo jesli jakis jest uszkodzony to podaje ze drzwi sa otwarte, przez co swieci sie swiatlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam nastpujący problem, kupilem wczoraj samochod od niemca. A4 b5 1.8 avant w bogatym wyposażeniu.

1. Jak otwieram drzwi to niezapalają mi się podswietlenie w srodku na podsufitce. Ani bagażnik A np. czujniki pokazują otwarcie drzwi(widac na zegarach oraz poswietleniu na stopy)

2. Nie działa mi opuszczanie elektryczne jednej szyby z tyłu(prawej). Woogóle przycisk jest niepodswietlony. W drzwiach tylnych. Co to może być - kabel wypięty z kostki.

3. Nie działa sterowanie prawym lusterkiem - a lewym tak. Pewnie też się coś wypieło.

Spotkaliście się z takim czymś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujniki są ok, bo przy przekręconym kluczyku na zasilanie, wszystko działa jak należy:

- zaświeca się przy otwarciu i gasi przy zamknięciu drzwi.

czyli muszę znaleźć centralkę i przelutować.

A może podpowiecie gdzie jest centralka bo nigdy nie miałem z nią problemu i nie szukałem :) zaoszczędzi mi to trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...