Skocz do zawartości
IGNOROWANY

listwa chrom tylna klapa Avant


moogio

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy ktos ma załozoną listwe chromową na tylnej klapie w B7 avancie , ew gdzie taką kupic? Widze że ma jeden gosc na alledrogo ale podobno to kiszka , są tez na ebay AUDI A4 (B7,Typ 8E) Avant - 3M Chrom-Zierleiste, Chromleiste - Heckleiste | eBay

prosze o Wasze opinie i rady

w załączeniu foto

listwa.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie maja dobrej opinii bo sie ponoc odklejaja.

zastanawiam sie na ile to jest prawda bo...

nie wiem czy ludzie tez umiejetnie to kleja. zastanawiam sie czy jest to robione "jak przylozyl tak przykleil", jaka jest mozliwosc jeszcze regulacji/poprawy gdy wyjdzie krzywo i czy to nie wplywa bezposrednio na trwalosc, czy powierzchnia przed przyklejeniem zostala dobrze przygotowana (nie wiem, oczyszczona, osuszona i odtluszczona). Moze sam srodek klejacy trzeba jeszcze czyms wzmocnic. Tak sobie tylko gdybam ale dlatego tez ciekaw jestem jak to ludzie przyklejaja - czy przykladaja sie do tego, robia umiejetnie czy byle jak. Mysle ze tu jest pies pogrzebany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pol roku temu kupilem sobie w tesco tania, plastikowa i tandetna chromowana ramke do tablicy rejestracyjnej. Przez ten czas nic nie zeszlo, nie zmatowialo i nie wyblaklo. Zobaczymy jak bedzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie ma informacji od ludzi którzy taką listwę kupili, bo tak to tylko gdybamy. Ja skłonny jestem dać wiecej kasy ale musi być jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w B5 taka listwę, załlożyłem ją z dwa lata temu i do tej pory nic sie nie dzieje, a myte jest tylko na myjce bezdotykowej.

Nie odkleja się, ani nie matowieje, kupiłem ją na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli miala by sie odklejac to mozna kupic pozadna tasme do listew taka gabkowata i przykleic na niej. To taka tasma jak na emblematach itd Ale przygotowanie pow tez jest wazne. IMO najwazniejsze;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...