Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik(stag) osłona przed wilgocią czy warto?


maxus24

Rekomendowane odpowiedzi

Obudowa sterownika jest szczelna,ważne żeby wtyczka przyłączeniowa wchodziła od dołu.W Audi jest to miejsce najbardziej popularne do montażu sterownika.Osłaniając go na pewno mu nie zaszkodzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kiedyś,gdzieś ktoś pisał o ociepleniu reduktora nawet o jakichś grzałkach do wody ale po co.Jeśli Masz sprawny układ chłodzący to kwestia 2-3 minut i reduktor jest ciepły zależy też jaką Masz temp. przełączania.Miejsce na reduktor w Audi to pod zbiorniczkiem płynu chłodzącego a temp.przełączania 30 stopni i wszystko powinno być ok.

Wiadomo zimą czas troszeczkę się wydłuży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kiedyś,gdzieś ktoś pisał o ociepleniu reduktora nawet o jakichś grzałkach do wody ale po co.Jeśli Masz sprawny układ chłodzący to kwestia 2-3 minut i reduktor jest ciepły zależy też jaką Masz temp. przełączania.Miejsce na reduktor w Audi to pod zbiorniczkiem płynu chłodzącego a temp.przełączania 30 stopni i wszystko powinno być ok.

Wiadomo zimą czas troszeczkę się wydłuży.

no ja rozumie ale jestem takiego zdania ze ja cos jest dobre to czemu by nie mialo byc jeszcze lepsze :) i dlatego chce to usprawic jeszcze ,lubie dlubac przy samochodzie w wolnych chwilach :) tylko czy sie nieprzegrzeje cos zbytnio w reduktorze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tylko bez urazy,takie samoróby mogą przynieść nieraz odwrotny efekt.Nie mówię akurat o Tobie nie zawsze opłaca się poprawiać konstruktorów.Jeśli chodzi o reduktor nic nie powinno się stać raczej nie zaszkodzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...