Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana car audio co polecacie? bose + tuba jaka?


mjw83

Rekomendowane odpowiedzi

w sedanie był troche inny zestaw bose niż w avancie, bez tuby w bagażniku ale miał 8głośników i osobny wzmacniacz, w avanie był wbudowany w tube.

W avncie ma 170W w sedamie 210W-więc bierz tego dedykowanego do sedana,ja kilka dni temu wymieniłem i powiem Ci że różnica między nokią a bose jest duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 powiadasz... .No niestety ja mam w sedanie 6 glosników. Gra toto nawet fajnie, jedynie brak basu doskwiera. Planuję wygłuszyć dzwi a jak to nie pomoże to sub w kufer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak basu powiadasz... czy masz głośniki w półce? bo tam właśnie basy były, nie wierze w to że bose nie ma basa, bo sam na radiu musze zminiejszać basy, bo po pół godzinie mnie głowa boli

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ----------

bose_sedan.jpg

<br /><br />

zdjęcie kompletnego zestawu bose sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt powiadam.... :D w półce nie mam głośników. I to mnie martwi

---------- Post dopisany 19-10-2012 at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2012 at 19:56 ----------

Głośniki zamontowane. Bas na 1/3 i jest ok. A już miałem kupować skrzynię...dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczków dzwi nie ściągałem, więc tak na prawdę nie wiem co tam siedzi... Maskownice bss (prócz tylnej półki) , wzmacniacz bss, na wyświetlaczu symphony logo bose. Jak będe miał okazję to sprawdze co w drzwiach gra. Głośniki kupiłem tylko na półkę z allegro (dir-kar)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róznica między zestawem bez tylnych wooferów a z wooferami jest ogromna, teraz toto gra jak powinno. W końcu jest bas, nie dudni, nie harczy, jak dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie. Głośniki ogólnie wyglądają niepozornie ale dają dużą frajdę ze słuchania muzyki. Generalnie to była okazja na allegro, po rozmowie tel. z gościem który bez problemu obniżył cenę o przesyłkę , nabyłem je za jedyne 100pln.Od momentu kupna auta nie miałem głośników w półce, kable były schowane pod półką, więc kupowałem trochę w ciemno ale się opłaciło. Zadzwoń do gościa z tej aukcji AUDI A4 B5 GLOSNIK BOSE (2646467280) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ,mi po krótkiej rozmowie chciał je oddać za 150+przesyłka. Myślę, że mozesz jeszcze trochę utargować. Udanych łowów. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis też udało mi sie wyrwac głosniczki Bose w dobrej cenie z TT stary model, wyglądaja identycznie jak dedykowanie do sedana mam nadzieje ze beda pasowac :) Był bym wdzieczny gdyby ktos zarzócił fotki jakie siedzą w przednich dzwiach bo tez poluje moje juz harczą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie takie , ale 100% pewności nie mam.

bose_front.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem ze boczki też trzeba wymieniac ?

Wiazka idzie od radia do wzmacniacza i później dopiero do poszczególnych głośników ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 w drzwiach wooferki + 4 TW w drzwiach..

W B5? Proszę Cię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...