Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompowtryski - nume seryjny


sandie

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Czy pompowtryski piezoelektryczne, Siemensowe (z silnika 170 KM, BRD) maja numer seryjny? Zdaje sie, ze tak: LeonClub • Zobacz wątek - regeneracja pompowtryskiwaczy w BKD, ale wolalbym sie upewnic.

Czy w warunkach domowych laik jest w stanie ten numer sprawdzic/sfotografowac/odczytac? Czy wiaze sie z to demontazem pompowtryskow? Czy jest jakas inna metoda - np. sprawdzenie VAGiem? Pytam, bo przed wizyta w ASO chce sie dokladnie zorientowac co i jak :-)

Pozdrawiam

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz odczytać numer musisz odkręcić pokrywę zaworów innego sposobu nie ma ,chyba że masz znajomego w aso poda ci po nr vin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Czy pompowtryski piezoelektryczne, Siemensowe (z silnika 170 KM, BRD) maja numer seryjny? Zdaje sie, ze tak: LeonClub • Zobacz wątek - regeneracja pompowtryskiwaczy w BKD, ale wolalbym sie upewnic.

Czy w warunkach domowych laik jest w stanie ten numer sprawdzic/sfotografowac/odczytac? Czy wiaze sie z to demontazem pompowtryskow? Czy jest jakas inna metoda - np. sprawdzenie VAGiem? Pytam, bo przed wizyta w ASO chce sie dokladnie zorientowac co i jak :-)

Pozdrawiam

Pawel

pompka_brd.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak potwierdzam kazdy wtrysk przynajmniej w BRD ma bardzo dlugi unikalny wielocyfrowy numer seryjny. nie kombinuj z przekladka bo w ASO maja wszystko i moga zakwestionowac jesli bedziesz chcial skorzystac z dobrej woli producenta na wymiane tych bardzo felernych piezo pompek ppzdrawiam

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Nic nie kombinuje - nie taki byl cel pytania. Chcę wiedziec czy wymienili czy nie i jakie numery mam obecnie w aucie (poza jednym wymienionym w ASO 3 pozostale powinny być z pierwszego montazu).

Nie chcę by mechanik powiedzial mi że wymienil 3 a nie wymienil zadnego. Nie chcę też by powiedzieli, że Pana wtryski nie sa oryginalne lub nie podlegaja wymianie (powinni wtedy pokazac mi numery seryjne ktore producent wymienia). Kwestia zaufania. Z drugiej strony do tej pory nie robili przewalow, wiec nie mam podstaw by im nie ufac. Po prostu poczekam z 1h na demontaz i sprawdzenie serii wtryskow (przy mnie).

Chcialem tylko zasugerowac że 3000 za takie "gowienko" to moze być jakas pokusa dla mechanika. Stad pytanie czy da się elektronicznie/nieinwazyjnie sprawdzic numery seryjne wtryskow.

Pozdrawiam

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3000zł to bardzo wysoka cena. Gdzieś na forum ktoś kupił w salonie Seata za 1250zł/sztuka. Warto sprawdzić tą informację.

Warto szukać, bo wydać 12tyś za wtryski 600wiązka i robocizna 600zł. W aucie 5letnim... Nigdy bym się nie zgodził.

Pozdrawiam i wytrwałości z BRD. To fajne auto, ale silnik to naprawdę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...