Jump to content
IGNORED

[ALL] Kablówka

grippen
 Share

Recommended Posts

Witam potrzebuje osoby która zna się na kablówce.

Mam w domu kablówkę a chciałem ją puścić na dwa telewizory co muszę kupić aby ładnie chodziła na dwóch telewizorach jak podłączę przez rozgałęziacz to śnieży na obydwóch telewizorach i teraz nie wiem jak mam to zrobić proszę o pomoc bo już sił nie mam a chce aby ładnie chodziła co mam zrobić

Zadzwon na infolinie (jesli takowa istnieje) tejze kablowki i zapytaj techników. U mnie rozdzieliłem UPC na takim trójniku, który zakupiłem na allegro za 4PLN. TV hula

kupiłem kiedyś taki trójnik i nic później zakupiłem takie cosik za 30 zeta i było prawie dobrze tylko teraz czegoś takiego nie kupie bo nie ma u nas w mieście tak się zastanawiam czy powinienem jakoś sygnał wzmocnić tylko nie wiem czy przy dwóch telewizorach czy przy jednym czy w ogóle

kupiłem kiedyś taki trójnik i nic później zakupiłem takie cosik za 30 zeta i było prawie dobrze tylko teraz czegoś takiego nie kupie bo nie ma u nas w mieście tak się zastanawiam czy powinienem jakoś sygnał wzmocnić tylko nie wiem czy przy dwóch telewizorach czy przy jednym czy w ogóle

Zadzwon do techników z kablówki. Na pewno mieli już nie ra zdo czynienia z takim przypadkiem i wiedzą co zrobić. No, chyba że za dodatkowe stanowiska trzeba płacić...

ja mam Multimedie i na zwyklym trojniku mam na dwa telewizory w dobrej jakosci,

na poczatku na drugim sniezyl,ale zmienilem kabel i jest ok. :)

tylko ciekaw jestem jakiej mam firmy kablówke czy w ogóle jakaś firmówka zakupiłem jakiś separator czy coś w tym z tylu i będę podłączał na wieczór i kabel nowy i zobaczymy tak się zastanawiam czy akwarium ma coś do odbioru bo kabel antenowy biegnie od kablówki i od telewizora za nim (za półką)

Jeśli to sygnał analogody to podjedz do sklepu z elektoniką i kup rozgałeźnik - koszt 20-35zł. Dowiedz się czy twoj dostawca kablówki nie oferuje TV cyfrowej tzw. DVB-T?

Zakładając, że sygnał z kabla jest w miarę OK to wystarczy zwykły rozgałeźnik (trójnik) Ważny jest oczywiście sam przewód i odległosci oraz prawidłowego (dokładnego) założenia końcówek (chyba tzw typ "F") na przewód

Ja u siebie mam multimedia i rozdzielałem na 3 tv (dwa zwykłe i jeden tuner w kompie)

Jakość na TV OK, na kompie znosna, ale to juz wina tunera w kompie