Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Róznica miedzy lewa a prawa poduszka silnika....


ziomek0101

Rekomendowane odpowiedzi

zamowilem uzywane ale oryginalne poduszki .. zobaczymy co mi typ wysle... mowil ze wysle takie zeby pasowaly... lepsze sa olejowe czy zwykle?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEWA 3A0-199-402 PRAWA 357-199-262D Nie są identyczne, różnią się mocowanie, wysokością.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

speckom nie badz żyła tylko powiedz... bo przyjdzie mi dziadostwo i nie bede wiedzial nawet czy sa dobre czy nie;/ to forum jest po to żeby pomagac a nie utrudniac tak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale koszt tych poduszek nie jest straszny, a więc po co się zajmować przerabianiem,, są zamienniki dobrej jakości sprzedaję i wiem. Tych silników jeździ miliony i jeszcze żaden nie narzekał na zamienniki. Trzeba wiedzieć co sprzedawać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tege sie nie da tak napisac, w rekach jak to mialem to wiedzialem jak to zrobic,trzeba czasami samemu ruszyc dynia a nie isc na latwizne,mnie nikt nigdy niczego nie pokazywał.

Kolega speckom preferuje wszelkie naprawy metoda "minimalizacji kosztów" :decayed: A forum jest wlasnie po to zeby sie dzielic wiedza. Jak ktos robi z tego tajemnice i nie chce, to nie musi sie tu udzielac :whistling:

w IC mozna sie zorientowac co do ceny oryginalow:

Sklep Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj na te centy w katalogu IC online, bo co innego podaje w internecie, a co innego zdarzało się nie jednokrotnie po zajechaniu do jednego z oddziałów. Proponowałbym jedynie poglądowo i orientacyjnie spojrzeć na koszta. Wiem co mówię mechanicy mają katalogi i porównywało się cenę DETAL i HURT, i co innego jest tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...