Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o analizę logów ostatni post!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a więc napiszę co się dzieje

Dziś jadąc i podczas przyspieszania ( pedał w podłoge) auto ruszyło po czym zaczeło szarpać, nie robiłem tego więcej, i dojechałem spokojnie do domu o dziwo delikatnie wduszając gaz auto normalnie się prowadziło, od tego momentu miałem kłopot równiez z odpalaniem dymił i lekko silnik szarpał.

Podejrzewam Vacum pompe gdyż wtryski wymienione

no ale nic wklejam narazie logi statyczne

Log (0 - 013,023)

Log (1 - 018,004)

z dynamicznymi może być kłopot gdyż będzie przerywał

Pozdrawiam

z góry dziękuję;)

Opublikowano

Potrzebna jeszcze 001.. oraz do sprawdzenia:

- filtr paliwa

- cisnienie na tandempompie

Opublikowano
  • Autor

filt paliwa wymieniony 3 tys km temu, przeczyszczę ewentualnie odstojnik

proszę powiedz mi jaki przyrząd trzeba mieć do mierzenia gdyż byłem kiedyś w 2 warsztatach stwierdzili ze nie mają narzędzi

---------- Post dopisany 18-10-2012 at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2012 at 21:19 ----------

a więc tak pojezdziłem dziś po mechanikach i nikt nie potrafił mi tego zmierzyć, jeden tylko gadał że Vacumpompa ma nie dużo wspólnego z moim problemem bo nie miał bym hamulców.....

no i więc postanowiłem zrobić kpl logi włącznie z dynamicznymi

statyczne zwykłe i BS przeszły bez problemu za to dynamiczne podczasz przyspieszania gdzieś wgranicach 2,5 tys obrotów zaczeło szarpać autem no ale gaz dalej trzymałem po czym zgasł, zatrzymałem się od razu, sprawdzenie błedów w silniku brak to próba odpalenia, kręci ale nie odpala, więc zrobiłem całe skanowanie auta zero błędów!! no i zacholowałem auto pod dom, jak się zatrzymałem chcac zachamować pedał hamulca zachowywał się jak pedał sprzęgła( podczas holowania ok 500 m bez problemu hamował) no i próbowałem ponownie odpalić i pedał wrócił auto nie odpaliło.

zamieszcze logi proszę o ocene!!

Statyczne:

Log (0 - 007,013,014)

Log (1 - 018,023,014)

Log (2 - 001,003,004)

Statyczne BS

Log (0 - 003)

Log (1 - 011)

Dynamiczny ( nieudany)

Log (0 - 001,003,004)

Opublikowano

Ten samochód to ma jakąs modyfikacje machnietą ?

Opublikowano
Ten samochód to ma jakąs modyfikacje machnietą ?

według logów ma ...

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

zdejmij przewod zasilajacy do filtra paliwa , wlacz zaplon i zobacz czy pompa w zbiorniku podaje paliwo

Opublikowano

może być uszkodzona pompa tandemowa, ale część vaccu lecz paliwowa.

Opublikowano
  • Autor
Ten samochód to ma jakąs modyfikacje machnietą ?

tak EGR DPF usunięty turbo BRD drugi IC

Ok zaraz będę sprawdzał, jestem jeszcze na bieżąco z Dariem z CTR i jak nie ogarne auto do niego zaprowadze

pozdrawiam

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ----------

paliwo leci,

olej w normie

czyli bede się brał za pompe vaCUM

Opublikowano

Trzeba sprawdzić wydajność pompy w baku, jeśli jest ok to moim zdaniem tandemowa do wymiany.

W tym samochodzie od początku były problemy z paliwem, po wymianie pompek na nowe powinno się pojawić ok 200KM a było 180KM.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

auto trafiło do mechanika z podejrzeniami pompy vacum, jak się okazało 'niby nie jest to pompa"

zostały wymieniona 2 przekaźniki i listwa zasilająca PD i przeczyszczony układ, niby wszystko ok ale podczas jazdy ( gaz w podłogę) ze 3 razy miałem tak jak bym jechał na delikatnie na sprzęgle, a podczas odpalania ( nie zawsze) buda zaczęsie.

proszę o analizę nowych logów:

Statyczne:

Log (0 - 018,023,014)

Log (1 - 001,003,004)

Log (2 - 007,013,014)

Statyczne w Trybie BS:

Log (0 - 011)

Log (1 - 003)

Dynamiczne:

Log (0 - 001,003,004)

Log (1 - 007,013,014)

Log (2 - 018,023,014)

Opublikowano

Dalej jest zle, bipy na bardzo wysokim poziomie zarowno na jalowych jak pod obciazeniem.

Opublikowano

Wg mnie BiP jest w normie.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.