Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o analizę logów ostatni post!


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

a więc napiszę co się dzieje

Dziś jadąc i podczas przyspieszania ( pedał w podłoge) auto ruszyło po czym zaczeło szarpać, nie robiłem tego więcej, i dojechałem spokojnie do domu o dziwo delikatnie wduszając gaz auto normalnie się prowadziło, od tego momentu miałem kłopot równiez z odpalaniem dymił i lekko silnik szarpał.

Podejrzewam Vacum pompe gdyż wtryski wymienione

no ale nic wklejam narazie logi statyczne

Log (0 - 013,023)

Log (1 - 018,004)

z dynamicznymi może być kłopot gdyż będzie przerywał

Pozdrawiam

z góry dziękuję;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filt paliwa wymieniony 3 tys km temu, przeczyszczę ewentualnie odstojnik

proszę powiedz mi jaki przyrząd trzeba mieć do mierzenia gdyż byłem kiedyś w 2 warsztatach stwierdzili ze nie mają narzędzi

---------- Post dopisany 18-10-2012 at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2012 at 21:19 ----------

a więc tak pojezdziłem dziś po mechanikach i nikt nie potrafił mi tego zmierzyć, jeden tylko gadał że Vacumpompa ma nie dużo wspólnego z moim problemem bo nie miał bym hamulców.....

no i więc postanowiłem zrobić kpl logi włącznie z dynamicznymi

statyczne zwykłe i BS przeszły bez problemu za to dynamiczne podczasz przyspieszania gdzieś wgranicach 2,5 tys obrotów zaczeło szarpać autem no ale gaz dalej trzymałem po czym zgasł, zatrzymałem się od razu, sprawdzenie błedów w silniku brak to próba odpalenia, kręci ale nie odpala, więc zrobiłem całe skanowanie auta zero błędów!! no i zacholowałem auto pod dom, jak się zatrzymałem chcac zachamować pedał hamulca zachowywał się jak pedał sprzęgła( podczas holowania ok 500 m bez problemu hamował) no i próbowałem ponownie odpalić i pedał wrócił auto nie odpaliło.

zamieszcze logi proszę o ocene!!

Statyczne:

Log (0 - 007,013,014)

Log (1 - 018,023,014)

Log (2 - 001,003,004)

Statyczne BS

Log (0 - 003)

Log (1 - 011)

Dynamiczny ( nieudany)

Log (0 - 001,003,004)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samochód to ma jakąs modyfikacje machnietą ?

według logów ma ...

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

zdejmij przewod zasilajacy do filtra paliwa , wlacz zaplon i zobacz czy pompa w zbiorniku podaje paliwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samochód to ma jakąs modyfikacje machnietą ?

tak EGR DPF usunięty turbo BRD drugi IC

Ok zaraz będę sprawdzał, jestem jeszcze na bieżąco z Dariem z CTR i jak nie ogarne auto do niego zaprowadze

pozdrawiam

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ----------

paliwo leci,

olej w normie

czyli bede się brał za pompe vaCUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto trafiło do mechanika z podejrzeniami pompy vacum, jak się okazało 'niby nie jest to pompa"

zostały wymieniona 2 przekaźniki i listwa zasilająca PD i przeczyszczony układ, niby wszystko ok ale podczas jazdy ( gaz w podłogę) ze 3 razy miałem tak jak bym jechał na delikatnie na sprzęgle, a podczas odpalania ( nie zawsze) buda zaczęsie.

proszę o analizę nowych logów:

Statyczne:

Log (0 - 018,023,014)

Log (1 - 001,003,004)

Log (2 - 007,013,014)

Statyczne w Trybie BS:

Log (0 - 011)

Log (1 - 003)

Dynamiczne:

Log (0 - 001,003,004)

Log (1 - 007,013,014)

Log (2 - 018,023,014)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...