Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze opinie na temat filtrów VASCO


witjacrf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otóż dzisiaj zakupiłem filtry marki VASCO (Produkowane w Bielsku białej).

Chciałbym znać wasze opinie na temat właśnie tych filtrów czy są warte swej ceny i czasu poświęconego do wmontowywania ich w własny samochód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W motoryzacji pracuję od 10 lat, nie spotkałem się z nimi. Może regionalnie są sprzedawane, albo pakowane przez innych producentów. Widać po wykonaniu, możesz w miarę ocenić.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile osób byś nie zapytał, tyle będziesz miał opinii. Są zwolennicy i przeciwnicy Filtrona dla mnie to średnia półka, ale całkiem nieźle wykonana i za przystępną cenę. Trudno porównać jak się też nie zna drugiej firmy. Wydają się ok, cena ok to bierz montuj i sprawdź, przekonasz się sam na własnym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam, montowałem koleżance w fabii 1.4benzyna filtr paliwa tej firmy. W tym przypadku filtr jest tak jakby jeden włożony w drugi (zobaczcie sobie zdjęcia w katalogu filtrona lub manna). Po przejechaniu 300km puściła uszczelka, na 5km drogi wyciekło jakieś 10l paliwa!!! + kupno nowego filtra. Zwrot w sklepie przyjęli bez żadnego "ale" więc chyba to nie był pierwszy przypadek. Kolega natomiast też w fabii 1.9tdi leje motul 5w40 + filtry Vasco i jak na razie żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem to napisać że największy kłopot może sprawić kłopot z filtrem paliwa. Zdarzało się to z filtronem ze ciekły, albo kłopot z odpaleniem był np. w Sprinterach. Tak więc tanie nie zawsze dobre, trzeba wiedzieć co kupować. A z reguły na swoją maszynkę nie oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...