Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki w światłach przeciwmgielnych (halogenach) - bixenon look


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakie są montowane żarówki w światłach PM (halogenach) w B7? H7 czy H11? CHę wrzucić coś innego niż ORI i żeby miały zbliżony wygląd do bixenonu. :wink4:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam na pewno h11 - jeśli zastanawiasz się nad zmianą to polecam takie jak założył Srb Hammer i ja - nieori żarówki z efektem "ksenon" teoretycznie 8000 ale nie maja absolutnie niebieskiej poświaty

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chce założyć coś w tym stylu. Dziadek polecił coś takiego

A Wy co tam macie?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym moim zdjęciu wyszły bardziej białe niż są w rzeczywistości a to niby 7500K więc dlatego chyba bym polecał 8500K choć jak rozmawiałem ze sprzedawcą to mówił że trochę pod niebieski podchodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pisałem do niego i rozmawiałem i potwierdził to co przypuszczałem i to co mówisz, że 8500 podchodzi już bardziej pod niebieski i pod ORI bixenon 4300 najbardziej odpowiednia barwa to raczej 7500 i taki też zamówiłem. ZObaczymy jak będzie wyglądać. :wink4:

Tutaj wygląd tej żarówki:

c8aa2fa42c6534d4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jesli chodzi o efektywnosc we mgle z takimi zarowkami to na nic sie zdaja w zasadzie, bo najlepiej na mgle to o mocno zoltym kolorze zarowki miec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ile się w tej mgle jeździ ? a przy C&L Home przy każdym zamknięciu i otwarciu auta mnie drażniło to żółte światło szczególnie że razem palą się również ledy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jesli chodzi o efektywnosc we mgle z takimi zarowkami to na nic sie zdaja w zasadzie, bo najlepiej na mgle to o mocno zoltym kolorze zarowki miec
Na pewno lepsze to niż LED w tym miejscu, co niektórzy praktykują. :wink:
ale ile się w tej mgle jeździ ? a przy C&L Home przy każdym zamknięciu i otwarciu auta mnie drażniło to żółte światło szczególnie że razem palą się również ledy :kwasny:
Właśnie chodzi o to żeby całość spojenie wyglądała. :kox::good: W B7 LEDów co prawda nie ma ale tak jak mówisz przy CLH żółte światło mnie drażniło i lepiej się to będzie prezentować w takim zestawieniu. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam sorry że dopiero teraz ale słabo forum ostatnio odwiedzam :kwasny: dokładnie takie zakładaliśmy:

GPT PLASMA WHITE HID XEN H11 H9 HB4XS 7500K (2551691473) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wygląda tak. Wg mnie barwa 7500 idealnie komponuje się z xenonem.:kox: I nie tylko wizualny aspekt jest ok ale i światło jakie dają te żarówki są na wysokim poziomie. To co mówiłem wyżej bankowo jest to lepsze niż LEDy.:wink:

]3ba765ee2bd3c7a6med.jpg

8d0915c2e9f6115fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

git że jesteś zadowolony...

....ja dziś byłem w ASO i był gość Q7, jak otwierał auto i CLH się zapaliło i żółty halogen ... Chu..o to wyglądało na maksa :whistling:

...już zapomniałem jak to było przed wymianą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tych żarówkach co ma Hammer ,srb38vx i seves ta barwa to pewnie coś koło 5k jest bo 7500 ,czy 8500 to byłoby fioletowo już :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek mają pod ksenon zbliżony więc to co pisze na opakowaniu to w "" powinno być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek mają pod ksenon zbliżony więc to co pisze na opakowaniu to w "" powinno być :wink:

dokładnie tak:wink:

Akjam ale na opakowaniu jest napisane 7500 :grin:

a na pewno to na 7500 nie wygląda - pewnie taki chwyt marketingowy chińczyków "im więcej tym lepiej" - więc jeśli się ktoś obawia że barwa będzie niebieska to niepotrzebnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zamówiłem te żarówki. Akurat będzie ściągany zderzak więc jest okazja je wymienić. Bo inaczej chyba się nie da.

Ciekawe jak z żywotnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...