Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A8 D2 4.2 299KM quattro Smok 2 by MartineZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Będzie dobrze ;D Mam nadzieję :D

IMG_4706.jpg

Opublikowano

Oj tak, musza byc wieksze felgi.

Opublikowano

Jaki Ty masz zakres regulacji w tym gwincie?

Opublikowano

Siedzi fajne. Czekamy na lato :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Jaki Ty masz zakres regulacji w tym gwincie?

Obniżenie przód 30-60 obniżenie tył ca. 45 a felga juz jest tylko jeszcze opona i będzie cacunio ;d miejmy nadzieje

Opublikowano
Jaki Ty masz zakres regulacji w tym gwincie?

Obniżenie przód 30-60 obniżenie tył ca. 45 a felga juz jest tylko jeszcze opona i będzie cacunio ;d miejmy nadzieje

Ale na tym foto przód masz chyba "trochę" niżej jak -30 :wink: Na setup letni spoko ale na zimę tak o :decayed: Ja u siebie mam regulację -15/-50

Opublikowano
  • Autor

Kręcone było na serię ale jak to jest zawsze musi się (uleżeć) wiec jakies 2 centy poszło w dół od serii :D Oczywiście będę podnosić na zimę a potem 19 cali wrzucam i na maxa w dół :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolego a masz dobre forum a8 co by było takie dobre jak nasze a4-klub :) ?

Też zamierzam kupić identyczne 4.2 '94 299KM :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Czas odkurzyć też drugi wątek :D

Kilka strzałów w oczekiwaniu na ciepełko i letnie opony.

Resize_of_IMG_0834.jpgResize_of_IMG_0846.jpgResize_of_IMG_1045.jpg

Resize_of_IMG_1059.jpgResize_of_IMG_0943.jpgResize_of_IMG_0991.jpg

Resize_of_IMG_0994.jpg

Resize_of_IMG_0996.jpgResize_of_IMG_1004.jpg

Resize_of_IMG_1086.jpgResize_of_IMG_0893.jpg

LETNI SET UP wrzucony na autko więc czas rozpocząć sezon :D

GOPR0007.jpgGOPR0016.jpgGOPR0022.jpg

IMG_1911.jpgIMG_1918.jpgIMG_1919.jpg

IMG_1935.jpgIMG_1936.jpg

Letni SET UP

IMG_1962.jpgIMG_1965.jpgIMG_2010.jpg

IMG_2018.jpgIMG_2020.jpgIMG_2046.jpg

GOPR0005.jpgGOPR0007.jpgGOPR0010.jpg

GOPR0013.jpgGOPR0017.jpgGOPR0021.jpg

GOPR0023.jpgGOPR0027.jpg

Opublikowano

Felgi super ale po założeniu opon w takim rozmiarze kółko dużo straciło na wyglądzie:kwasny:

Opublikowano

Dokładnie tak. Wzor super masywny lecz za wysoki profil :P

Opublikowano
  • Autor

Wydaje Wam się koledzy :D

Na żywo wygląda o niebo lepiej i każdy to mówi :D i pisze . Opona ładnie wypełnia nadkole. Zostanie spuszczona jeszcze 2-3cm więc look będzie jeszcze lepszy. Jestem gościem który ceni sobie komfort, decydując sie na gwint wiedziałem że ta kwestia ucierpi ale wiem że nie ma nic za darmo i coś musi występować kosztem czegoś dlatego też padło na 19 cali a nie 20 np. Chciałem znaleźć kompromis który pozwoli mi cieszyć się dobrym prowadzeniem autka przy fajnej obręczy zachowując jakiś tam komfort. Jestem wybredny i musi być w miarę wygodnie a tutaj o dziwo jest całkiem zacnie i nie narzekam. Mam dobrą przyczepność, jak dla mnie ładne koło i komforcik jak na nasze drogi!

pozdrawiam :D

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

IMG_2155.jpgIMG_2244.jpg

Opublikowano

To 4x10j? Mogłeś założyć chociaż 235/35.

Opublikowano
  • Autor

Tak 4x10j NIe wchodziła w grę taka opona, nie dosyć że naleśnik to jeszcze naciag za duży :/

Opublikowano

Nooo na tych zdjęciach wygląda kozak ! :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzieki ;)

image.jpg

image.jpgimage.jpgimage.jpg

image.jpgimage.jpgimage.jpg

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

Opublikowano

Małe te fele do tej budy :-D

Opublikowano

Do kościoła i po bułki ma to dobre :decayed:

Opublikowano
Małe te fele do tej budy :-D

za***iście by w b5 wyglądały, tylko 10j :grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Motoryzacja i Audi to nie tylko auta to także ludzie których poznaje się dzięki tej marce :D

Audi C4 FOREVER - Podziękowanie prosto z wesela :D

Dwa tygodnie temu w sobotę stałem na ślubnym kobiercu i myślałem sobie że jestem raczej pechowcem.

Jak sie okazało fatum mnie opuściło. Jak to się stało ? z dniem gdy poznałem o to kolesi z C4 KLUBU.

Chcemy Wam serdecznie podziękować z Kasią za tak wielkie zaangażowanie, uczestnictwo w naszym dniu, i przede wszystkim ogrom niespodzianek jakie nas spotkały z Waszej strony.

To niebywałe co mnie spotkało i moją małżonkę. W tak krótkim czasie dostać w gratisie takie grono kolegów i przyjaciół którzy obdarzyli nas swoją przyjaźnią i dobrym serduchem.

Po weselu siedzę sobie na wyrku i delikatnie rozpakowuję z Kasią prezenty i nagle duża koperta. Mówię do Kasi: kurde zapodziały się w prezentach dokumenty z kościoła ale coś mnie tchnęło by na to looknąć :D

Okazało się że to pomyłka bo tam było TO:

IMG_8706.jpg

Normalnie zatkało mnie ! BUTTER jesteś jednak za***isty, wzruszenie sięgnęło zenitu! Dziękujemy za ten prezent! Ruszę niebo i ziemię by z Kasią uczestniczyć w tym zlocie. Było dla mnie prezentem to że przyjechałeś. Mało tego jak przyjechałeś to dotarłeś na kręcenie filmu raniutko i cooooo ????? kuuurde fura z wielkimi ogromniastymi flagami !!!!!!!!!!!!!!!!! Na sygnałach rodem z policjantów z MIAMI, SZOOOOOOOOOOK sprawka uknuta z Trookym i Kazikkboyem. MASAKRA i odcięcie zapłonu.

IMG_8709.jpgIMG_8710.jpg

Już wiem że jestem szczęściarzem :D Mam żoneczkę :D mam grono super ludzi którzy mi towarzyszyli tego dnia, super prezenty i pamiątki. Jesteście wielcy !!!!

DZIĘKUJEMY BARDZO :D

Kosiak i Galec dzieki ze Was nie zabrakło.

Miłosz dzięki ze wpadłeś złożyć życzonka i za winko MARTINEZ !

CORN Tobie także dzięki za odwiedziny :D

4_B9_A8187.jpg

4_B9_A8202.jpg4_B9_A8204.jpg4_B9_A8205.jpg

4_B9_A8224.jpg4_B9_A8225.jpg4_B9_A8226.jpg

4_B9_A8228.jpg4_B9_A8230.jpg4_B9_A8234.jpg

4_B9_A8235.jpg4_B9_A8236.jpg4_B9_A8237.jpg

4_B9_A8238.jpg4_B9_A8239.jpg4_B9_A8240.jpg

4_B9_A8241.jpg4_B9_A8243.jpg4_B9_A8244.jpg

4_B9_A8247.jpg4_B9_A8249.jpg4_B9_A8250.jpg

4_B9_A8252.jpg4_B9_A8256.jpg4_B9_A8259.jpg

4_B9_A8260.jpg4_B9_A8263.jpg4_B9_A8266.jpg

4_B9_A8268.jpg4_B9_A8269.jpg4_B9_A8270.jpg

4_B9_A8271.jpg4_B9_A8272.jpg4_B9_A8277.jpg

4_B9_A8279.jpg4_B9_A8281.jpg4_B9_A8291.jpg

4_B9_A8292.jpg4_B9_A8294.jpg4_B9_A8300.jpg

4_B9_A8301.jpg4_B9_A8305.jpg

To pili klubowicze :D Nick na flaszeczce był więc każdy wiedział za kogo zdrowie się pije plus litraż adekwatny do tego który posiadają klubowicze w garażu :D

10172853_798569710172827_5879263318467113242_n.jpg

Dzieki koledzy. Pozdrawiamy

A tu mały akcent z podziękowaniami dla rodziców gdzie nie mogło zabraknąć c4. Kasia Marcin | podziękowania on Vimeo

i kilka pierwszych, amatorskich strzałów :D

10359914_790947937624483_6991816760584115064_n.jpg10455304_790946010958009_6003761318497566024_n.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.