Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Dobrze, że Ty jesteś to mi wszystko wytłumaczysz. :decayed:

Masz tel. to dzwoń :tongue4:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Już znalazlem wątek o tylnej klapie. :wink: Może bym to zrobił? :mysli:

Opublikowano
  • Autor
Grzegorz masz jak na talerzu :grin:http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/przycisk-zdalnego-otwierania-klapy-bagaznika-4e4-4e5-239650/

Tomasz a czy używasz tego przycisku? pewnie zwyczajnie o nim zapomniałeś :wink:

Cały czas używam :wink:

Opublikowano

też o tym myślę ale nie wiem czy będę to używał...

Opublikowano

No wlaśnie pytanie: czy będzie się tego używać? :naughty: Trafiły mi się boczki pod alarm i z MEMO i cza bedzie coś wyrezać. :wink4: Nie wiem czy nie ma tam już tego przycisku? :mysli: Moje lustra S4 beda na sprzedaż bo mam dwa komplety. :grin: Jeden z pamięcią a drugi bez i ten bez pamięci będzie na sprzedaż. :wink4:

Opublikowano

Skladane?

Kumpel szuka.

Opublikowano

całe drzwi kupiłeś skoro masz boczki i drugi komplet lusterek?

Opublikowano
Skladane?

Kumpel szuka.

Fotochrom, składane, podgrzewane. :wink4: Jakby co to pisz na PW.
całe drzwi kupiłeś skoro masz boczki i drugi komplet lusterek?
Nie, nie... :wink4:
Opublikowano
  • Autor
No wlaśnie pytanie: czy będzie się tego używać? :naughty: Trafiły mi się boczki pod alarm i z MEMO i cza bedzie coś wyrezać. :wink4: Nie wiem czy nie ma tam już tego przycisku? :mysli: Moje lustra S4 beda na sprzedaż bo mam dwa komplety. :grin: Jeden z pamięcią a drugi bez i ten bez pamięci będzie na sprzedaż. :wink4:

Pewnie częściej niż alarmu, a jest to kwestia kupienia przycisku za 70zł i przepięcia 3-4pinów.

Opublikowano

Pod warunkiem, że ma się fabryczny alarm bo jak się go nie ma to trzeba chyba z jakąś instalacją jechać? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Pod warunkiem, że ma się fabryczny alarm bo jak się go nie ma to trzeba chyba z jakąś instalacją jechać? :naughty:

Że niby otwieranie tylnej klapy? tam 3 piny w boczku ciągniesz do silniczka i to wszystko...

Opublikowano

No się już doczytałem. W takim razie muszę spreawdzić czy czasem nie mam tego przycisku w tych boczkach, które będę zakładał i jakbo co to będzie nastepny modzik nieplanowany. :naughty:

Opublikowano

Tomaszu, miałeś mi zrobić filmik jak ci ten trup robi zeza przy zapalaniu :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Tomaszu, miałeś mi zrobić filmik jak ci ten trup robi zeza przy zapalaniu :decayed:

Czekej :decayed:

Opublikowano

ten przycisk klapy będziesz miał jak wnętrze od sedana :wink:

Opublikowano

No to nie będę miał bo wnętrze chyba od AVANTA.

Opublikowano

No pefnie że cza coś robić.:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.