Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chipowanie 1,9 TDI 110KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

na wiosnę chciałbym swojej a4 podnieść trochę mocy, wymienić sprzęgło, wtryski (jeszcze nie wiem na jakie) i jechać wtedy na hamownie. Turbina już ma trochę przejechane ale to chyba nie żaden problem co? No ogólnie chciałem się dowiedzieć jakie macie spalanie po chipie, jakie było, jakie teraz jest, ile mieliście mocy przed i po chipie. Chciałbym mniej więcej wiedzieć z czym mam się liczyć, teraz średnio 7,5l w mieście mi pali, a mam 1,9TDI 110KM, a chciałbym tak ze 130-140km wyciągnąć z niego jeśli by się dało, a 150km to już byłbym w niebie, tylko nie wiem czy da rade.

Opublikowano

o 150 to możesz sobie po samym programie tylko pomarzyć, po za tym zamiast tworzyć nowy temat i zadawać po raz setny to samo pytanie, poświęć chwilę czasu i poprzeglądaj tematy z tego działu i będziesz wszystko wiedział. Masz tu wątek Kowiego, który trochę wyjaśni Ci sytuację http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/

Opublikowano

czego o 150 KM może pomarzyć jest na forum temat mojego kolegi z silnika ajm tylko program ma 155 KM i 350 Nm robiony przez jacka z ewolution

a co do reszty to spalanie jest takie same jak jezdzisz normalnie ja mam program + wtryski 216 i po mieście robię do zapalenia rezerwy 830 km moc nie wiem nie robiłęm hamowni ale daje radę :grin: po za tym poczytaj linki wrzucone przez kolegów to ci rozjaśni sprawę

Opublikowano

Samym programem z vp37 będzie chyba ciężko wydusić na 150 kucy.

Opublikowano

nie ma szans, no chyba że doyebać koksu na 2tys i po chwili nagły spadek:thumbdown:

Opublikowano
czego o 150 KM może pomarzyć jest na forum temat mojego kolegi z silnika ajm tylko program ma 155 KM i 350 Nm robiony przez jacka z ewolution

AJM i AFN to dwa całkiem różne silniki, z ajm można samym programem zrobić więcej niż w afn'ie. AFN i 150KM po samym remapie to chyba tylko tak jak Kowi pisze ...

Opublikowano
czego o 150 KM może pomarzyć jest na forum temat mojego kolegi z silnika ajm tylko program ma 155 KM i 350 Nm robiony przez jacka z ewolution

a co do reszty to spalanie jest takie same jak jezdzisz normalnie ja mam program + wtryski 216 i po mieście robię do zapalenia rezerwy 830 km moc nie wiem nie robiłęm hamowni ale daje radę :grin: po za tym poczytaj linki wrzucone przez kolegów to ci rozjaśni sprawę

no AJM i AFN to te same silniki:facepalm:

2 całkiem inne bajki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.