Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co z tym chiptuningiem?


iceman_23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czytam różnego rodzaju porady co jak i gdzie ale ciągle mam pewne niejasności. Coraz więcej jest warsztatów które oferują tego typu wzrost mocy w aucie. Zdecydowanie nie mam ochoty oddać swojego autka do takiego zakładu bo po prostu obawiam się że jakość może być znacznie mniejsza. Mieszkam we Wrocławiu i tu również polecane są pewne warsztaty ale zdecydowanie rzadziej niż np warsztat u Rogala w Wawie. Jaki koszt mniej więcej usługi u tego kolegi jest? Czy tak rzeczywiście jest, ze ta żywotność silnika się nie zmniejszy? Mam obecnie przejechane 235000 km, silnik raczej w stanie wzorowym - staram się bardzo dbać o to. Ciągle jednak brak mi 100 procentowego przekonania, że to jest bezpieczne a nawet w późniejszym okresie oszczędne. Wiem, ze tematów tego typu jest tu od groma ale wiadomo nie ma jak rada bezpośrednio w twoim temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie będę się kłócił bo temat faktycznie niczym się nie różni od innych (wszystko w tym samym stylu) ale co w tym dziale można pisać innego? Gdzie, co, jak i za ile? :) wybacz ...

A dział czytałem i zdecydowana większość poleca jednak Warszawę, nie ma zbyt wiele pozytywnych opinii o Wrocławiu a wręcz czytałem kilka negatywnych ale sprawdzę ten zakład co mi podałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, mam Ci przedstawić wszystkie negatywy jakie przez jakiś okres udało mi się znaleźć, bo nie wiem uderzasz jakbyś stał w obronie wszystkich warsztatów we Wrocławiu :) Na szybko to masz:

autoseba - ktoś słyszał ?

"Jetronik" Diagnostyka Samochodowa. Stacja Kontroli Pojazdów, mechanika, Wrocław - Opinie w wyszukiwarce i rankingu warsztatów ZnanyWarsztat.pl

Jetronik Wiatrowski - Sulak S.C. opinie komentarze / Wrocław, Opolska 159

Dynosoft Wrocław - Tuning, Chiptuning

chip tuning Wrocław

C-Tronic Wrocław : TDI - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -

Wiadomo, że jeszcze taki się nie znalazł co by każdemu dogodził no ale nie ukrywam, ze mimo np pozytywnych opinii Dynosft to jakiś czas temu czytałem, że to jest jakaś stodoła zabita dechami więc sory ale trochę strach jechać mimo przedstawianej często fachowości chłopaków. Często bywam w Wawie i rozmawiałem z kilkoma osobami które twierdziły, że owszem firma ok ale jak chce zadbać w pełni o auto to tylko Rogal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iceman marudzisz jak baba, jeśli nie pasuje Ci Patrox i Aligator a bywasz w Warszawie to jedź do Rogala. Czego oczekujesz, że Ci podpowiemy? Zresztą do chipa na seryjnych gratach chyba nie potrzeba jakiegoś arcymistrza i w sumie każdy z powyższych chłopaków Ci to porządnie ogarnie ale to już Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem kilka konkretnych pytań i poprosiłem o poradę ale spoko jadę do Wawy faktycznie szkoda pytać ... temat zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...