Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] Moja S4


maciek_S4

Rekomendowane odpowiedzi

maciek_S4 Daj znać czy przyciski w tej kierownicy od RS4 działają? Co one tak na prawdę robią bo to nie jest zwykła multifunkcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety muszę się z Wami zgodzić :disgust: a co najgorsze żadne zabiegi fotograficzne nic z tego auta nie wycisną

co nie wycisną :evil:

s4ys9.jpg

zarabiste :th:

sokolnh,jak by ci przeslal fotke mojej A4,to zrobil bys cos takiego dla mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie wiecej zdjęc szanowni koledzy :) cierpliwości :)

Kierownica od rs4 była już zamontowana, jest mniejsza niż standard ale jeździ się bardzo przyjemnie. Jeśli chodzi o linie auta, jak dla mnie jest ok :) wcześniej jeździłem bmw 320td e46, stylistycznie może bmw jest ciekawsze, ale komfort w s4, dzwiek silnika, przyśpieszenie .. :) bez porównania :)

Podobno we Wrocławiu sa spotkania pod mostem millenijnym, kiedy i gdzie kolejne?

Chętnie wymienię się opiniami, namiarami na dobre serwisy, sklepy z częściami itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna S-ka. Za to lubie sportowe modele Audi, praktycznie nie rzucają się w oczy (no chyba, że jaskrawy lakier :decayed: ), a na drodze... kierwonik sam wie najlepiej :>

PS: sokolnh spadłem z krzesła jak zobaczyłem Twoje dzieło :polew:

niestety muszę się z Wami zgodzić :disgust: a co najgorsze żadne zabiegi fotograficzne nic z tego auta nie wycisną bo ono jest poprostu "biedne" :wallbash:

"nigdy nie mów nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest pewnie na forum wiele osób, które się z tym nie zgodzą..

zapewne tak... przecież każdy ma swój gust :)

co nie wycisną :evil:

s4ys9.jpg

gratuluję inwencji twórczej :th: :hi:

"nigdy nie mów nigdy"

jak wyżej... każdy ma własne zdanie i własny gust o którym podobno się nie dyskutuje :)

Podobno we Wrocławiu sa spotkania pod mostem millenijnym, kiedy i gdzie kolejne?

no właśnie... carnivore1 czy jest szansa zorganizować cosik w drugiej połowie sierpnia :?: będę wtedy krążył w okolicach Wrocka i ja również z przyjemnością bym się z Wami spotkał :)

maćku_S4, autko i tak jest :th: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownice sam kladles czy juz byla?

w rogu zdjecia jest logo OtoMoto.pl wiec pewnie taka kupiles.

ale mylic sie moge.

jak ze zmiana biegow w tej kierownicy?

Kierownica od rs4 już była zamontowana. Poprzedni właściciel dał za nią 4000 pln. Jest gruba i bardzo dobrze leży w dłoniach. Ze zmianą biegów przy takiej kierownicy nie ma problemów.[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2008, 23:51 _________________________________________________

maciek_S4 Daj znać czy przyciski w tej kierownicy od RS4 działają? Co one tak na prawdę robią bo to nie jest zwykła multifunkcja?

Przyciski niestety nie działają, nie da sie ich podłaczyć do s4. Są tam guziki + - set oraz coś jeszcze, nie pamietam teraz. Poprzedni właśniciel powiedział mi tylko, że SET w brew pozorom nie jest od ustawiania radia :) SET dotyczy ustawień wydechu, ale nie znam jeszcze szczegółów[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2008, 23:53 _________________________________________________

jak ze zmiana biegow w tej kierownicy?

Toz to manual :przebiegly:

Manual, dokładnie tak :) w kierownicy nie ma zmiany biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie zobacze dokladne zdjecia tylu i przodu, bardzo prosze o wstawienie. Autko masz kox :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie zobacze dokladne zdjecia tylu i przodu, bardzo prosze o wstawienie. Autko masz kox :hi:

popatrz na moje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage to ze w polsce 98 ma 95 a 100 ma 98 lepiej lac 98 lub 100 Fajna niunia gratuluje :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciski niestety nie działają, nie da sie ich podłaczyć do s4. Są tam guziki + - set oraz coś jeszcze, nie pamietam teraz. Poprzedni właśniciel powiedział mi tylko, że SET w brew pozorom nie jest od ustawiania radia :) SET dotyczy ustawień wydechu, ale nie znam jeszcze szczegółówokładnie tak :) w kierownicy nie ma zmiany biegów

że niby co się w tym wydechu ustawia ? głośność czy przepustowość :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciski niestety nie działają, nie da sie ich podłaczyć do s4. Są tam guziki + - set oraz coś jeszcze, nie pamietam teraz. Poprzedni właśniciel powiedział mi tylko, że SET w brew pozorom nie jest od ustawiania radia :) SET dotyczy ustawień wydechu, ale nie znam jeszcze szczegółówokładnie tak :) w kierownicy nie ma zmiany biegów

Chyba głośność koreluje z przepustowością, prawda? :)

że niby co się w tym wydechu ustawia ? głośność czy przepustowość :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciski niestety nie działają, nie da sie ich podłaczyć do s4. Są tam guziki + - set oraz coś jeszcze, nie pamietam teraz. Poprzedni właśniciel powiedział mi tylko, że SET w brew pozorom nie jest od ustawiania radia :) SET dotyczy ustawień wydechu, ale nie znam jeszcze szczegółów[br]

O RLY? ;)

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_od_audi_r8tt-t30102.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...