Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Pływak w moim audi - kosztowna sprawa ?


tomek6543

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam a4 1,9 tdi grudzien2000r avant na pompo wtryskiwaczach, problem mam ze wskazaniami poziomu paliwa, wskazowka szaleje, ponoc plywak jest gdzies pekniety bo mechanik sprawdzal i mowi ze samego plywaka sie nie da kupic bo on jest w jakims zestawie z pompa czy cos takiego i ze nowy plywak kosztuje kolo 500 zl . Czy to prawda czy ten mechanik wogole sie nie zna ?moze jakis link do sklepu z czesciami?lub do samego plywaka :) z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłeś do ASO żeby się dowiedzić ile kosztuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zmienic mechanika :) Ja tez mam problem z wskaznikiem paliwa najpierw szalal i zle pokazywal teraz juz wogole sie nic nie pokazuje calu czas mam zero i swieci mi kontrolka :naughty: Polecam podjechac do Maćka Komendalowicza na ul.Głowackiego ponizej komisu na podwalu kolo skupu zlomu :)

ps. ja mam benzynke ale wydaje mi sie ze bedziesz mial tak jak jest u mnie czyli ze plywak niema nic wspolnego z pompa paliwa:) Zapraszam na spoty ziemi Chrzanowskiej i do udzielania sie w temacie:) [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 16:18 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t19271.0.html;highlight=pływak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...