Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z abs

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam problem z abs podczas jazdy i delikatnego nacisniecia pedału zalacza sie abs a koła sie nie blokuja i nie maja poslizgu to samo sie robi gdy jade bardzo powolutku prawie juz sie zatrzymuje to slysze jak by abs pracował co tu sie dzieje jak to naprawic

Opublikowano

podepnij najpierw pod vaga powinno pokazać co jest grane

Opublikowano
  • Autor

na vagu nie wyskoczyły żadne błędy odziwo

Opublikowano
witam mam problem z abs podczas jazdy i delikatnego nacisniecia pedału zalacza sie abs a koła sie nie blokuja i nie maja poslizgu to samo sie robi gdy jade bardzo powolutku prawie juz sie zatrzymuje to slysze jak by abs pracował co tu sie dzieje jak to naprawic

Kolego zanim napiszesz że ABS Ci pulsuje podczas dojeżdzania

to napisz wczesniej co robiłeś wcześniej przy zawieszeniu, lub hamulcach

masz źle ustawione czujniki względem pierścieni

prawidłowa odległość 0.6-0.8 mm

Opublikowano
witam mam problem z abs podczas jazdy i delikatnego nacisniecia pedału zalacza sie abs a koła sie nie blokuja i nie maja poslizgu to samo sie robi gdy jade bardzo powolutku prawie juz sie zatrzymuje to slysze jak by abs pracował co tu sie dzieje jak to naprawic

Kolego zanim napiszesz że ABS Ci pulsuje podczas dojeżdzania

to napisz wczesniej co robiłeś wcześniej przy zawieszeniu, lub hamulcach

masz źle ustawione czujniki względem pierścieni

prawidłowa odległość 0.6-0.8 mm

prawda u mnie było podobnie wystarczyło że poruszałem czujnikiem przy lewym przednim kole wykasowałem błąd i spoko do dziś nie mam jak na razie problemu - prawdopodobnie coś tam ruszyłem podczas wymiany tarcz i klocków z przodu

Opublikowano
  • Autor

ja nic nie robiłem kupiłem taki samochód i juz tak bylo i próbuje sie teraz z tym uporać

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

a ta odległość to ma byc 0,6 do 0,8 od pierscienia do czujnika ze moze byc za nisko opuszczony ?

Opublikowano

masz go teraz za wysoko

trzeba je wszystkie docisnac

sprawdz w blokach pomiarowych jakie sa sygnały z poszczególnych kół

Opublikowano
  • Autor

w blokach pokazywalo ze samochód na postoju porusza sie 1 m na godzine

a byl wtedy na recznym

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

kazde kolo to samo pokazywalo

Opublikowano

Mam ten sam problem. Nic nie robiłem z zawieszeniem. Byłem nawet u mechanika. VAG nie pokazał żadnych błedów a goście powiedzieli, że czujniki są ok i w sumie nie wiedzą dlaczego tak się dzieje :(

Opublikowano

:facepalm:

a odległosci nie sprawdzili....

Opublikowano

Tego nie wiem czy sprawdzili czy nie. Usłyszałem tylko że czujniki są ok. Pojadę jutro i zapytam jeszcze raz. A czy krzywe tarcze też mogłyby powodować takie objawy??

Opublikowano

nie

Opublikowano

Mam tak samo ...wystarczy że na błocie dotkne pedał delikatnie to zaczyna trykotac ....ale to dziwnie tak działa ..

Jak powinien się zachowywać pedał pod czas hamowania na błocie i lodzie!??

Opublikowano

Miałem to samo, czujniki ustawione i problem znikł.

Opublikowano

a ja myślałem ze to sterownik ABSu

Opublikowano
  • Autor

ja troszkę ruszyłem kazdy czujnik i tez udało s ie usterkę usunąć dziękuje za poradę

Opublikowano

a jeśli czujniki są w złej odległości od koronek to będą pokazywać prawidłową prędkość na Vagu?? Bo mam identyczny problem po podłaczęniu Vaga na każdym kole prędkości podczas jazdy są identyczne.

Opublikowano

prawidłowa odległosc 0.6-0.8 mm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.