Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi 8,5j i 10j.


robertjudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

Z racji tego iz moim projektem "german style" na kolejny sezon 2013 bedzie audi a4 b5 mam pytanie w sprawie felg.Felgi mają byc docelowo szerokie jak na germana przystalo tj. przód 8,5 cala tył 10 cali.Felga 17" et 30 przód jak i tył i teraz zasadnicze pytanie.Jak ma się sprawa błotników/nadkoli w audi a4 b5? "Lubi" to auto szerokie kola? bo nie chce za bardzo grzebać przy nadkolach (rolowanie,gięcie rantów itp.)Auto bedzie miało gwint oczywiscie, teraz jest zawias 1be.Z góry dzięki za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Jako że u siebie miałem podobny zestaw to mogę co nie co powiedzieć:wink: 8,5 et30 na przodzie spokojnie ogarniesz, nawet z fajną glebą, opone proponuje 205/40 lub 195/40, ja miałem 9j et22 i opona 205/40:wink: Tył 10j et30 i z oponą 215/35 błotnik fajnie wchodził pomiędzy rant felgi a opony przy pełnym skoku:kox: Niestety u mnie opony puszczały i musiałem zmienić na 225/35 a wtedy przy komplecie pasażerów lubiało trzeć o błotniki:kox: Ogólnie to na przód pokusiłbym się o dystans 10mm by ładnie zgrało się z tyłem:wink: Jak wróce z pracy podrzuce fotki jak to u mnie wyglądało, chyba że chcesz to przeszukaj mój temat:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ajm-black-gold-audi-a4-179559/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super projekt pięknie się na to patrzy;) Oz mito malina kultowa fela :) W takim razie wiosną wlatują felgi i gwint.Tak czy inaczej nie bedzie kompromisu musi być nisko i szeroko.Coś tam wymodzę mam kilka zestawów dystansów to będe się bawił.Uwielbiam auta w german style więc nie mogę sobie odmówić zrobić a4 w tym stylu jak się nie bedzie mi widzieć to bedzie znowu seria.Dzięki za pomoc.:wink:Piszcie swoje spostrzeżenia co do felg 10j w a4 b5.Jakie oponki mileliscie naciągniete itp.

---------- Post dopisany 03-11-2012 at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2012 at 18:51 ----------

Up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fela2.jpg

tak wystaje 8,5" et 32, takze et30 i konkret gleba to konkret naciąg i raczej rolka, jak ma to sie poruszać po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...