Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odpala za drugim razem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 B7 1,9 BKE, problem jak w tytule, przy pierwszym przekręceniu kluczyka objaw jak by akumulator był rozładowany, ale przekręcając kluczy w stacyjce drugi raz auto odpala bez problemu od dwóch dni jest tak prawie za każdym razem, proszę o pomoc możne ktoś miał taki problem, jakieś sugestie

Opublikowano

Podepnij VAG może świece żarowe ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Mam podobny problem, przekręcam kluczyk rozrusznik ledwo zacznie i słychać tylko "tsssss" i dalej nic się nie dzieje. Za drugim razem pali na dotyk. Świece sprawne, filtr paliwa wymieniony, na komputerze nie pokazuje błędów. Dogrzebałem się tu na forum że może to być uszkodzenie Bendixu (link: http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/odpala-to-rozrusznik-249978/) U siebie jeszcze nie wymieniałem więc nie powiem czy to na 100% to.

Opublikowano

bendix może być przyczyną bo miałem tak jeszcze za czasów skutera też były trzaski za pierwszym niekiedy kolejnym razem aż załapał to wtedy kręcił a rozruszniki pewnie zbliżone budową do siebie są

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Miałem identyczny problem. Na 100% to rozrusznik. Teraz wszystko jest cacy:) Pozdrawiam

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

po wymianie bendix wszystko wróciło do normy, pali za każdym razem :banan:

Opublikowano

Witam, podpinam się pod watek.

Od 3 dni zdarza mi się czasem, że jak zapalam to za pierwszym razem kręci sam rozrusznik, albo kręci rozrusznik silnikiem i nagle silnik przestaje i sam rozrusznik dalej kręci. Za drugim razem ok.

1. Czy to tez jest objaw bendixu czy czegos innego w rozruszniku?

2. Ile kosztuje wymiana bendixu, bo widzę koledzy na świeżo po wymianie?

3. Do rozrusznika dostane się od góry czy muszę na kanał w AVB?

Pozdrawiam

Opublikowano
Witam, podpinam się pod watek.

Od 3 dni zdarza mi się czasem, że jak zapalam to za pierwszym razem kręci sam rozrusznik, albo kręci rozrusznik silnikiem i nagle silnik przestaje i sam rozrusznik dalej kręci. Za drugim razem ok.

1. Czy to tez jest objaw bendixu czy czegos innego w rozruszniku?

2. Ile kosztuje wymiana bendixu, bo widzę koledzy na świeżo po wymianie?

3. Do rozrusznika dostane się od góry czy muszę na kanał w AVB?

Pozdrawiam

pada bendix

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Witam, podpinam się pod watek.

Od 3 dni zdarza mi się czasem, że jak zapalam to za pierwszym razem kręci sam rozrusznik, albo kręci rozrusznik silnikiem i nagle silnik przestaje i sam rozrusznik dalej kręci. Za drugim razem ok.

1. Czy to tez jest objaw bendixu czy czegos innego w rozruszniku?

2. Ile kosztuje wymiana bendixu, bo widzę koledzy na świeżo po wymianie?

3. Do rozrusznika dostane się od góry czy muszę na kanał w AVB?

Pozdrawiam

koszt bendixa bosch 89zł, + koszty mechanik, w BKE tylko kanał, nie wiem jak w AVB

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.