Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarekprzypadek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarekprzypadek

  1. Panowie mam pytanie ktoś stosował olej sort, jakies opinie, co o nim sądzicie
  2. Witam jak w temacie, szukam dobrego mechanika od audi A4 B7, polecacie jakiś
  3. Kolego cabanmat ja odradzam kupowania na allegro mnóstwo podróbek ja kiedyś zaryzykowałem i kupiłem totalna podróba smród był niemiłosierny , jak kupować to tylko u kolegów z forum, np. Duras, Dzik mają pewny towar,
  4. koszt bendixa bosch 89zł, + koszty mechanik, w BKE tylko kanał, nie wiem jak w AVB
  5. po wymianie bendix wszystko wróciło do normy, pali za każdym razem
  6. kolego vox kupiłem tam gdzie Ty i była to "PODRÓBA NA BANK, ŚMIERDZIAŁO NIEMIŁOSIERNIE" a ile epitetów od sprzedawcy się nasłuchałem to moje:shock3:, gwarantuję że lepiej zakupy robić u kolegów z forum jestem z Sandomierza i nie mam ze sprzedawcami ( a jest ich tu kilku ) nic wspólnego, opinia niezależna "jarekprzypadek":wink:
  7. u mnie też brak odpowiedzi:slina::slina:
  8. kupiłem zanim trafiłem na to forum, zwrot odpada bo olej w silniku, autko jest tym zalane od pół roku :facepalm: Że to Motul 6100 Synergie 10W40 to przypuszczenie Durasa Dzik a według Ciebie to co to za oliwa w moim aucie ???? podróba ???
  9. na A3-clubie byly glosy, ze od uzytkownika Malgorzataa2 wychodzi wlasnie najwiecej podrobek Motula. Witam to kupiłem właśnie u Małgorzataa2, czytając wasze posty wychodzi ze totalna podróba, chodzi mi o kolor oliwy i zapach (oojj nie pachnie fijołkami) co do etykiet może się wypowie ktoś kompetentny foty oleju tj. kolor http://imageshack.us/a/img87/6937/img1201z.jpg a to etykiety http://img17.imageshack.us/img17/2850/img1193cr.jpg http://img211.imageshack.us/img211/6533/img1196g.jpg tylna naklejka jest pojedyncza co koledzy o tym sądzą
  10. Audi A4 B7 1,9 BKE, problem jak w tytule, przy pierwszym przekręceniu kluczyka objaw jak by akumulator był rozładowany, ale przekręcając kluczy w stacyjce drugi raz auto odpala bez problemu od dwóch dni jest tak prawie za każdym razem, proszę o pomoc możne ktoś miał taki problem, jakieś sugestie
  11. a może znajdę kogoś w Kielcach lub okolicach często tam bywam np. z serwisu WV-Audi Kielce co dorabia po godzinach i kuma co i jak zrobić
  12. Witam szukam speca co założy tempomat do A4 B7, mam wszystko co jest potrzebne do montażu czyli manetkę i odpowiedni moduł czy jest ktoś w Krakowie lub okolicach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.