Treść opublikowana przez jarekprzypadek
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie mam pytanie ktoś stosował olej sort, jakies opinie, co o nim sądzicie
-
dobry mechanik w kielcach od audi
Witam jak w temacie, szukam dobrego mechanika od audi A4 B7, polecacie jakiś
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kolego cabanmat ja odradzam kupowania na allegro mnóstwo podróbek ja kiedyś zaryzykowałem i kupiłem totalna podróba smród był niemiłosierny , jak kupować to tylko u kolegów z forum, np. Duras, Dzik mają pewny towar,
-
odpala za drugim razem
koszt bendixa bosch 89zł, + koszty mechanik, w BKE tylko kanał, nie wiem jak w AVB
-
odpala za drugim razem
po wymianie bendix wszystko wróciło do normy, pali za każdym razem
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
kolego vox kupiłem tam gdzie Ty i była to "PODRÓBA NA BANK, ŚMIERDZIAŁO NIEMIŁOSIERNIE" a ile epitetów od sprzedawcy się nasłuchałem to moje:shock3:, gwarantuję że lepiej zakupy robić u kolegów z forum jestem z Sandomierza i nie mam ze sprzedawcami ( a jest ich tu kilku ) nic wspólnego, opinia niezależna "jarekprzypadek":wink:
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
u mnie też brak odpowiedzi:slina::slina:
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
wysłałem info na PW:hi:
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
kupiłem zanim trafiłem na to forum, zwrot odpada bo olej w silniku, autko jest tym zalane od pół roku :facepalm: Że to Motul 6100 Synergie 10W40 to przypuszczenie Durasa Dzik a według Ciebie to co to za oliwa w moim aucie ???? podróba ???
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
na A3-clubie byly glosy, ze od uzytkownika Malgorzataa2 wychodzi wlasnie najwiecej podrobek Motula. Witam to kupiłem właśnie u Małgorzataa2, czytając wasze posty wychodzi ze totalna podróba, chodzi mi o kolor oliwy i zapach (oojj nie pachnie fijołkami) co do etykiet może się wypowie ktoś kompetentny foty oleju tj. kolor http://imageshack.us/a/img87/6937/img1201z.jpg a to etykiety http://img17.imageshack.us/img17/2850/img1193cr.jpg http://img211.imageshack.us/img211/6533/img1196g.jpg tylna naklejka jest pojedyncza co koledzy o tym sądzą
-
odpala za drugim razem
Audi A4 B7 1,9 BKE, problem jak w tytule, przy pierwszym przekręceniu kluczyka objaw jak by akumulator był rozładowany, ale przekręcając kluczy w stacyjce drugi raz auto odpala bez problemu od dwóch dni jest tak prawie za każdym razem, proszę o pomoc możne ktoś miał taki problem, jakieś sugestie
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
a może znajdę kogoś w Kielcach lub okolicach często tam bywam np. z serwisu WV-Audi Kielce co dorabia po godzinach i kuma co i jak zrobić
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam szukam speca co założy tempomat do A4 B7, mam wszystko co jest potrzebne do montażu czyli manetkę i odpowiedni moduł czy jest ktoś w Krakowie lub okolicach