Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Jarkowozik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ładny Avant. :good: Felgi wydają się większe niż w rzeczywistości. :wink4: Na pierwszy rzut oka 16". :decayed: Pozdrawiam! :>

Dzięki :hi:

Te felgi zostaną na zimę, wkrótce będzie 17 :cool1:

Opublikowano

wkrótce będzie 17 :cool1:

:naughty:

ciekawe jakie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wkrótce będzie 17 :cool1:

:naughty:

ciekawe jakie :gwizdanie:

aluminiowe :kox:

Opublikowano

wkrótce będzie 17 :cool1:

:naughty:

ciekawe jakie :gwizdanie:

aluminiowe :kox:

Pochwal się jakie masz na oku :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A to żadna tajemnica ani nowość jest... Prawdopodobnie RS4 bo to jedne z niewielu ładnych felg :gwizdanie:

Opublikowano

RS4 B5 czy B7..? :)

Opublikowano
  • Autor

RS4 B5 czy B7..? :)

Z B5 są całkiem niezłe, też sie nad nimi zastanawiałem.

Chodzi mi o raczej B7, coś w stylu jak ma rob :)

Opublikowano

RS4 B5 czy B7..? :)

Z B5 są całkiem niezłe, też sie nad nimi zastanawiałem.

Chodzi mi o raczej B7, coś w stylu jak ma rob :)

RS4 B7 są :kox: Dobrze myślisz jarko :good:

Opublikowano

Jarko ale ROB ma 18 stki :gwizdanie: 17stka to nie bedzie rewelacji w tym modelu felgi , za mała będzie

Opublikowano

Wg mnie ta fela nawet w 18 calach nie robi. :)

jarko i jarkowozie "nie idzcie ta droga.." :naughty:

Opublikowano

Wg mnie ta fela nawet w 18 calach nie robi. :)

jarko i jarkowozie "nie idzcie ta droga.." :naughty:

Dokładnie 17'' w tym wzorku będzie kiepsko wyglądać :confused4:

Opublikowano

Jarko ten wzór w rozmiarze 17" to bedzie wielka lipa :thumbdown:

Opublikowano

Juz lepszy bedzie RS4 model B5 :gwizdanie:

ale moze Jarko załozy wątek na ten temat w odpowiednim dziale :gwizdanie:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

ale moze Jarko załozy wątek na ten temat w odpowiednim dziale :gwizdanie:

Przyjdzie czas i będą na to fundusze sie wówczas założy odpowiedni na to wątek :naughty:

Póki co sie na razie rozglądam i przyglądam :wink4:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 16:21_________________________________________________Mój ostatni zakup :)

Jak Wam sie podoba :?: Bo ja mam mieszane uczucia :mysli:

felga1.jpg

felga3.jpg

felga4.jpg

felga5.jpg

felga2.jpg

Opublikowano

dlaczego całkiem sympatyczne :wink4:

Opublikowano

Wzór felgi wypaśny, ale prosi się o większe :P

No i nie da się ukryć, że trza by troche furke "posadzić" ;)

Opublikowano
  • Autor

dlaczego całkiem sympatyczne :wink4:

sam nie wiem, muszę się chyba przyzwyczaić :mysli:

Wzór felgi wypaśny, ale prosi się o większe :P

dzięki, ale 17 to max

No i nie da się ukryć, że trza by troche furke "posadzić" ;)

i tak już zawadzam o różne pierdoły, wiec niżej raczej tez nie będzie :wink4:

Opublikowano

No cóż. jak mus to mus.

W pierwszym poście napisałeś, że wyrezałeś samopoziom. Możesz napisać coś więcej??

Opublikowano

No cóż. jak mus to mus.

W pierwszym poście napisałeś, że wyrezałeś samopoziom. Możesz napisać coś więcej??

sam jestem ciekaw usłyszeć cosik więcej na ten temat :naughty:

furka bardzo ładnie się prezentuje :kox::good:

Opublikowano
  • Autor

W pierwszym poście napisałeś, że wyrezałeś samopoziom. Możesz napisać coś więcej??

sam jestem ciekaw usłyszeć cosik więcej na ten temat :naughty:

Nie do końca wyrezałem bo w zasadzie ja go już miałem...

Musiałem tylko tchnąć w niego życie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.