Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy


JawoR36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dwa pytania, pierwsze, interesuje mnie, jaki zestaw pasuje typowo do A4 i działa w tym aucie. Chodzi mi o konkretny zestaw z allegro, najlepiej od razu link :D

Drugie pytanie, jak puścić kable od żarónika przez lampę?

To nielegalna przeróbka bedziesz innych oslepiał tymi chińskim xeonami, oryginalna instalacja ma samopoziomowanie i sprykiwacze. W razie kolizji mogą pociągnąc cie do odpowiedzialności jak stwierdzą ze oślepiłeś innego uczesnika ruchu, nie można też malować lamp oraz montować diodowych listew z bazaru robiąc z nich światła do jazdy dziennej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w a4 jest regulacja swiatel , swiatla w dół i nikogo sie nei oslepia;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

obecnie lampy bardzo slabo mi swieca ,albo mam wypalone odbłysniki tragedia z widocznoscia...dlatego

kupie barwe 5000 czytalem ze z czasem sie wypalaja i słabiej swieca dlatego chyba 5000 bedzie odpowiedni .Ktos wie ile moze kosztowac oryginalny xenon do B5? i gdzie to kupic bo na allegro nie widze..

a spryski to nastepna rzecz po hidach do zamontowania..

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

obecnie lampy bardzo slabo mi swieca ,albo mam wypalone odbłysniki tragedia z widocznoscia...dlatego

kupie barwe 5000 czytalem ze z czasem sie wypalaja i słabiej swieca dlatego chyba 5000 bedzie odpowiedni .Ktos wie ile moze kosztowac oryginalny xenon do B5? i gdzie to kupic bo na allegro nie widze..

a spryski to nastepna rzecz po hidach do zamontowania..

pozdro

oryginalne lampy z mocowaniem d2s, żarniki i przetwornice oraz instalacja + system samopoziomowania + spryskiwacze = ~1/4 wartości auta takiej a4 z 1999

mowa oczywiście o nowych częściach żeby być zadowolonym z nowych swiateł i jeździć bezpiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy takie tego typu uniwersalne zestawy jak np ten pasują bez jakiegoś rezania dużego czy może szukać takich zestawów HID które są konkretnie pod dany model dedykowane?

Zestaw XenoTec H7 4300K 35W, ksenony, zestawy xenon

ja taki zestaw mialem i do a4 przedliftowej zalozylem bez problemu :) oby H4 bylo

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

tylko kup bixenon zeby i długie mieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, dlaczego H4, takie siedziały w przedliftach? W mojej Audiczce- polift mam H7 =)

A powiedz mi, orientujesz się jak konkretnie te zestawy tego producenta cenowo stoją, bo na tej stronce co link wrzucilem nie dopatrzylem się cen =\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak masz polift to masz jeden żarnik i h7 jak mówisz :D

100zl HID z allegro mniej wiecej chodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy takie tego typu uniwersalne zestawy jak np ten pasują bez jakiegoś rezania dużego czy może szukać takich zestawów HID które są konkretnie pod dany model dedykowane?

Zestaw XenoTec H7 4300K 35W, ksenony, zestawy xenon

ja taki zestaw mialem i do a4 przedliftowej zalozylem bez problemu :) oby H4 bylo

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

tylko kup bixenon zeby i długie mieć :D

H4 ? czyli masz/miałeś xenon w lampie BEZ SOCZEWKI

to juz nie jest hardcore, takie lampy to młotkami się powinno rozbijać:kwasny::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz h7 to nie założysz bixa , trzeba zmienić soczewke , jak chcesz bixa uderz do kolegi Gwertego on robi niezłe lampki i jak coś to przerobi twoje lub można kupić od niego . Co do sprysków to tak powinny być przy Xenonie i powinno też być samopoziomowanie, bo jak cie zatrzymają miśki to masz po dowodzie , na przeglądzie też nie przejdzie na hidach , no chyba że masz znajomego diagnoste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przeczytaniu watku tez wolalbym te 4300 posiadam a4 b5 99 r po lifcie

P1030198.jpg

prosze o porade jakiekos zestawu niechce zakupic jakiejs podruby dzieki koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przeczytaniu watku tez wolalbym te 4300 posiadam a4 b5 99 r po lifcie

http://s14.postimage.org/3rnwy36vh/P1030198.jpg

prosze o porade jakiekos zestawu niechce zakupic jakiejs podruby dzieki koledzy

to zależy jaki masz budżet, ori troche kosztują, a jeśli masz po lifcie to pewnie h7, czyli zostają przetwornice chińskie na których lata myślę połowa forum w tym ja i na żarniku 4300 jest ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos by potrzebowal dokladnie jakiego zestawu uzyc to moge pomoc ;) Przerabialem temat u siebie i w kilku innych autach, zestaw jaki kupilem w x5 kolegi jest 2 lata,w mustangu ponad rok juz grubo, u mnie 4 miesiace, swieci bardzo ladnie, nie traci barwy itd. Kolorek u mnie to 4300K, wyglada super. Pisac pw jbc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam 8k hidy z poprzedniego autka, tylko nie ma tam "canbusa" da się to jakoś zainstalować w polifciaku zeby nie było błędów. Ktoś mi mówił, że wystarczy kupić taki "bajer" który wsadza się z postojówkami i to wystarczy ??! To tak naprawdę jak to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam 8k hidy z poprzedniego autka, tylko nie ma tam "canbusa" da się to jakoś zainstalować w polifciaku zeby nie było błędów. Ktoś mi mówił, że wystarczy kupić taki "bajer" który wsadza się z postojówkami i to wystarczy ??! To tak naprawdę jak to jest ?

jakich błędów? wywala komunikat o spalonych zarówkach? czy sieje na radiu i cb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za hidy dałęm 140 zł slim cieniutkie i już hulają z 1.5 roku barwa 4300 zostały mi te filtry przeciw zakłóceniowe jak cos mogę odsprzedać jak coś to pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...