Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] 2.8 V6 Gdzie sprawdzić wtryski w Słupsku,lub Trójmieście?


jordan233

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem posiadaczem instalacji gazowej, i zaczeły się problemy z wtryskami,tak mi się wydaje,gdy sulnik jest zimny to chodzi jeszcze w miarę ok,nie przerywa,ale jak jest juz gorący i po kliku godzinach jazdy na LPG,i przełącze na benzynke to wogóle niechce iść,i zaczyna porzerywać,chciałbym sprawdzić wtryski,tylko że nie wiem gdzie,macie jakieś punkty,gdzie i za ile mogę to sprawdzić? CHODZI mi o TRóJMIASTO,SłUPSK,CHOJNICE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz zawor zwrotny na kolektorze paliwowym, moze nie trzymac cisnienia

hhh,jakieś fotki,bo niestety nie wiem gdzie on się znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem posiadaczem instalacji gazowej, i zaczeły się problemy z wtryskami,tak mi się wydaje,gdy sulnik jest zimny to chodzi jeszcze w miarę ok,nie przerywa,ale jak jest juz gorący i po kliku godzinach jazdy na LPG,i przełącze na benzynke to wogóle niechce iść,i zaczyna porzerywać,chciałbym sprawdzić wtryski,tylko że nie wiem gdzie,macie jakieś punkty,gdzie i za ile mogę to sprawdzić? CHODZI mi o TRóJMIASTO,SłUPSK,CHOJNICE

http://www.allegro.pl/item381762512_masz_lpg_twoj_silnik_nierowno_pracuje_sprawdz_.html

ale wcale nie musi to być wina wtryskiwaczy

trzeba podłączyć VAG-a

jak chcesz mogę podjechać do Ciebie we wtorek i sprawdzimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem posiadaczem instalacji gazowej, i zaczeły się problemy z wtryskami,tak mi się wydaje,gdy sulnik jest zimny to chodzi jeszcze w miarę ok,nie przerywa,ale jak jest juz gorący i po kliku godzinach jazdy na LPG,i przełącze na benzynke to wogóle niechce iść,i zaczyna porzerywać,chciałbym sprawdzić wtryski,tylko że nie wiem gdzie,macie jakieś punkty,gdzie i za ile mogę to sprawdzić? CHODZI mi o TRóJMIASTO,SłUPSK,CHOJNICE

http://www.allegro.pl/item381762512_masz_lpg_twoj_silnik_nierowno_pracuje_sprawdz_.html

ale wcale nie musi to być wina wtryskiwaczy

trzeba podłączyć VAG-a

jak chcesz mogę podjechać do Ciebie we wtorek i sprawdzimy

Hej

Więc tak,byłem w gdańsku u kolesia który zajmuje się wtryskami i gaznikami do benzynki

Podłaczyl komputer przez CAN i wywalił jeden błąd ,BANK1 dawka zbyt bogata

ALE WCZESNIEJ KASOWAłEM BLEDY,i jak dojechalem do gdanska to juz ten jeden bład sie pojawil,ale pokazywał u mnie również BANK 2 dawka zbyt bogata,oraz sondy lambda 1 oraz 2 ,ze niby za slabe jest napiecie.Ale sądy są 100 procent ok,wiec cos jest nie tak z dawka,ale stwierdzil również że dawka pompa wtryskowa oraz wtryski działają bez zarzutu.

Ale jego diagnozą było ,CZUJNIK TEMPERATURY CHłODZIWA (czujnik temperatury plynu chlodzacego dla instalacji wtryskowej ),który oszukuje komputer i dlatego pokazuje te błedy,nie jestem przekonany co do jego opinii,ale można sprobowac wymienic,ale nie wiem który to czujnik do mojego silnika AAH,stwierdził tak ze jest to spowodowane zbyt wysoka temperaturą silnika po dłuższej jeździe i wtedy czujnik fałszywie podaje informacje do komputera i ze wyskakuje taki błąd,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już Ci napisałem ze jutro mogę do Ciebie podjechac i możemy to sprawdzic

Twoje auto nie chodzi na CAN-ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już Ci napisałem ze jutro mogę do Ciebie podjechac i możemy to sprawdzic

Twoje auto nie chodzi na CAN-ie

jak bedziesz mial czas to smialo wpadaj,ja jestem dzisiaj dostepny ,daj jakis numer tel na priv,sorki nie chodzilo mi o CAN,tylko BOX, na zlaczu com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz refleks :polew:

juz dzisiaj byłem w Bytowie a trąbiłem o tym od soboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhhhhhhhhhh :kox: spoko ,jakoś damy rade,skąd jestes?

To są błędy Vaga :

Control Module Part Number: 8A0 906 266 J

Component and/or Version: 2,8l V6/2V MPI D01

Software Coding: 04101

Work Shop Code: WSC 06335

2 Faults Found:

16559 - Fuel Trim: System Too Rich: Bank 2

P0175 - 35-00 - -

16556 - Fuel Trim: System Too Rich: Bank 1

P0172 - 35-00 - -

i takie coś mi zawsze wyskakuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz bede w piątek od 12 do 16

nr 519545745

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...