Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] ciagnie dopiero od 2500rpm!! czy to normalne???


nike21

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze ile odpowiedzi tyle roznych opini...

chyba zaczne od podpiecia VAGa najlepiej przez kogos z klubu i wtedy zobaczymy czy jest normalnie czy jednak cos nie tak...

dziekuje wszystkim za odpowiedzi :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, czy auto rwie od 2000, czy od 2500 - to mozemy sobie dyskutowac.

Kazdy z nas inaczej okresli moment, w ktorym auto "dostaje" kopa.

U mnie tez rozkreca sie w okolicach 2000-2200, ale nie jest to taki efekt jak np. przy 2500.

Zgadza się, ale skoro autor pisze, że do 2500-2700 nie ma efektu, to jest jakaś lipa. U mnie od 2000 zaczyna sie "wciskanie w fotel" i jeżeli nawet przy 2500 robi to mocniej to nie powiem że od 2000 nie ciągnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on do 2000 sie wlecze od 2000 do 2500 jedzie a od 2500 dostaje szplina... czyli cos jakby sie zmienila geometria i zaczyna zapier*****

dzisiaj polatam A6 z tym samym motorem i bede mial porownanie...[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 15:06 _________________________________________________miałem sie dzisiaj okazje przejechać A6 C5 avant szczerze to mój o niebo lepiej jedzie... w A6 faktycznie coś tam zaczyna sie dziać przy 2000 ale w sumie bez rewelacji... u mnie za to od 2500 wskazówka obrotomierza znacznie przyspiesza swój obrót w prawo :)

żeby wykluczyć ewentualny defekt A6 w weekend jak uda mi sie podjechać na spota to dam jeszcze komuś zerknąć...

dziękuje wszystkim za pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...