Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zderzak Grill S4 S LINE do A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dwa tygodnie temu wymieniłem zwykły grill na grill z S4. Powiem szczerze-całkiem inne auto !

Opublikowano

Poka fotke :naughty:

Opublikowano

dokładnie, drób ze 2-3 ładne fotki i wrzuć na forum.... Sam się nad tym grillem zastanawiam ... Co prawda bez zderzaka od S-line to nie to samo, ale już nie ma co wybrzydzać... Grill od S4 robi o wiele lepsze wrażenie niż seryjny...:pali:

Opublikowano

Ja jutro odbieram auto z serwisu po małym bum. Wszedł zderzak s-line przód z grillem S4 czarny mat.

Jak poprosicie ładnie to wrzuce foteczki:D

---------- Post dopisany 09-04-2013 at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 19:57 ----------

audi_a4.jpg

Powyżej obiecane zdjęcie. Później zrobię parę lepszych zdjęć to dostałem z ASO.

Opublikowano

Teraz we Wrocku będzie postrach dla wielbicieli lewego pasa :palacz:

Opublikowano

taki przód wymiata!

Opublikowano

Jak myślicie wywalić logo S4? Bo zostaje dziura bo wywaleniu:D macie jakiś pomysł ? Bo trochę dziwnie znaczki s-line i logo S4.

Opublikowano

maźnij je na czarno :) nie będzie się rzucało w oczy

Opublikowano

tak, wywalić i wrzucić S-line :wink:

Opublikowano

A s-line jest na ten sam uchwyt? Ta sama wielkość?

Opublikowano

Chyba zapodam taki grillll :slina:

Opublikowano

Jest jedno ale, w serwisie kosztuje nowy bez rabatu 1600zl

Opublikowano
A s-line jest na ten sam uchwyt? Ta sama wielkość?

nie wiem, widziałem już kilka znaczków S-line w grillu S5..

Opublikowano

Jedrekx emblemat s-line jest inaczej mocowany, może zerwe napis s4 i nakleję emblemat s-line , jak myślicie?

Opublikowano

dobrze wiedzieć na przyszłość :decayed:

Opublikowano

Widzę że nie tylko ja chętnie zaaplikował bym sobie nowy grill na lato. To może zrobimy małą ankietę, który grill jest najlepszy waszym zdaniem ? Nie patrząc na kolor auta tylko na ogólny look ...

Co prawda tu jest bez zderzaka S-line ale to szczegół, chodzi tylko o sam grill :wink:

1. Czarny na połysku

2. Chromowany S-line

3. Shadow line

image.jpg

image.jpg

image.jpg

_________________________________________________________________________________________________________

Ja na swoim Grafitowym metalliku widział bym nr.2 Chromowany S-line. Lubię jak chromowane akcenty błyszczą się wieczorem w świetle ulicznych lamp :cool:

Opublikowano

Ja tam wole czarny grill. Srebrne są kółeczka i chrom pakiet, wiec to się wtedy ładnie komponuje.

Ale wiadomo każdy ma inny gust a o tym się nie dyskutuje :D

Opublikowano

dla mnie też tylko i wyłącznie czarny

Opublikowano

To co mam zrobić z tym grillem? zostawić dziurę czy założyć znaczek S4?

Oryginalnie w B8 nie ma na grillu S-line loga.

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

image.jpg

Narazie zostawiłem Logo S4 jak będzie jakiś konkretny pomysł to piszcie.

Opublikowano

Widzę że tylko mi podoba się klasyczny look S4 ciekawe :eusathink:

image.jpg

audi_s4.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.