Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzak Grill S4 S LINE do A4


WASKITOMEK

Rekomendowane odpowiedzi

ahaaaa, czyli zwykły pasek chromowy,, no to rzeczywiście wiejskim tuningiem już tu zajeżdza - ale fakt koleś ładnie to zrobił nie idzie się poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, czy kompletny zderzak S4 będzie pasować zamiast standardowego A4 B8? Czy też różnią się szerokością rozstawem mocowań itp.?

Dodatkowo czy ktoś się orientuje może czy maska różni się pomiędzy S4 a zwykłym A4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Otóż choruję na ten grill odkąd mam B8.

A jak waszym zdaniem prezentuje się Grill od S4 na żywo? poluję na niego na ulicy ale nigdy go na żywo nie widziałem. Podoba się wam osobiście ?

Koszta nie małe więc lepiej najpierw zapytać...

Dzięki za info.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym mial hajs to bym sie nie zastanawial,jeszcze w czarnym kolorze rewelacja:thumbup1:

7_A_800.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem do zderzaka S-line i potwierdzam, że wszystko pasuje. Trzeba uważać przy zakupie, bo jest dużo podrób, które odbiegają jakością mocno od oryginału, a wołają sobie za nie tyle, co za oryginał. Średnio używany oryginał, to 850zł :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wasza opinia będzie mile widziana gdyż mam dylemat finansowy:

Czy waszym zdaniem warto wyłożyć tysiaka na przedni zderzak od S4 pod standardowy grill ?

image.jpg

Średnio takie w dobrym stanie chodzą po 400 na allegro, do tego kratki pod halogeny 250zł , aluminiowa listwa pod grill 120 zł i malowanie 350 zł...

Czy lepiej tą kasę zainwestować np. w fajny zestaw kosmetyków SvissVaxa ?

Na radę żony nie mam co liczyć, bo mi doradzi aby tą kasę zainwestować na jakiś wspólny cel jak np. nowa torebka albo kolczyki... :facepalm: Więc proszę was o radę :wink:

PS. Interesują mnie jeszcze listwy progowe, na allegro można kupić za nie duże pieniądze wykonane z żywicy, brać czy chińska lipa ?

AUDI A4 B8 LISTWY PROGOWE S4 S-line TFB TUNING (3014384590) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy odpuść. za 300zł masz 1 nową w ASO, a to uważam za niezłą cenę. zderzak przód S-line/S4 jest fajny, moim zdaniem ładniejszy niż zwykły. ale jeszcze tył by się przydał i wydeszek na 2 strony :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie listwy bym sobie odpuścił.. ale te zderzaki.. hmhm :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy napewno będą ale nie z Allegro :) Faktycznie w ASO są w podobnej cenie... z rabatem wyjdzie nie wiele więcej niż od Chińczyków....

Co do zderzaka to dylemat wciąż aktualny, zwłaszcza ze mój zderzak jest w stanie idealnym i look także mi się podoba , co prawda w S-Line efekt wizualny jest moim zdaniem tak na 30% lepszy od oryginału więc jeszcze się zastanawiam...:eusathink:

Napewno jeśli zderzak zostanie to będę montował chromowane ringi od A5 na przeciwmgielne oraz zmiana żarówek na ledy ... i to powinno zaspokoić chociaż trochę mój głód na odświeżenie autka :dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym zainwestował w S-line, zwłaszcza tył :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak już robić to obydwa zderzaki.. bo tak po jednym to trochę fuszera.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie ma lipy w klubie A4 :cool1: , Więc jak już polecę to po całości razem z tyłem... tylko nie tak łatwo znaleźć tylni zderzak do sedana od S-line, większość jest do kombi :kwasny: podoba mi się ta wersja z srebrną listwą :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze srebrną listwą jest z S4... a tu już trzeba kombinować z wydechem od S4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe oj nie ma.. ;) ja też się przymierzam do takiego moda w moim b7.. ;) tak że życzę powodzenia:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem zaraz wystawię ogłoszenie na allegro : Zamienię A4 na S4 hehe i będą miał z głowy jak i z konta :pali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to szukaj tyłu S4 i wydechu i po problemie :wink: ciekawe po ile chodzą takie wydechy? :eusathink:bo od S5 widziałem po 1500 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pożyjemy .. poklikamy na allegro... i zobaczymy :cwaniak:

Puki co pod pistolet lakierniczy pójdą progi

ORI końcówki wydechu bo aż wstyd

Chromowane ringi pod atrapy przeciwmgielnych / przy okazji białe ledy się podmieni

malowanie wszystkich zacisków hamulcowych na czarny połysk

no i konkretny auto detailing na wiosnę / spory karton z zabawkami i kosmetykami od ShowCarShine już czeka na rozpakowanie :pali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...