Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzak Grill S4 S LINE do A4


WASKITOMEK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko co sadzicie o takim czarnym grillu ....

http://s12.postimg.org/yt8gons4p/20130922_172405.jpg

Bedzie spoko wygladac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to normalne. grill możesz mieć szary Platinum albo czarny połysk (mowa oczywiście o zwykłych grillach)

Czerń fortepianowa? Widziałem dzisiaj blond* A5 cabrio z przecudnym grillem w czarnym błysku. Stałem, stałem i patrzyłem… jak wieśniak jakiś… Auto prześliczne wręcz było.

*oczywiście nie chodzi mi o długonogą kobietę o jasnych włosach tylko o biały kolor lakieru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam temat - kupiłem goły zderzak s-line i w serwisie chce dokupić spojler środkowy oraz kratki boczne (ceny często lepsze niż na allegro...). Zdecydowanie bardziej widzi mi się spojler w kolorze szarym i kratki ze srebrnymi obwódkami wokół halogenów. Pytanie czy to są różne wersje, czy coś jest np z S4 itp - jak to zamówić w ASO? Mają różne nr katalogowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8K0 807 110 1RR spojler do przedniego zderzaka środkowa listwa na dole kolor szary platinum 260,01 zł
8K0 807 110 A 2ZZ spojler do przedniego zderzaka środkowa listwa na dole kolo chrom S4 541,75 zł

8K0 807 681 C kratka przy halogenie strona lewa
8K0 807 682 C kratka przy halogenie strona prawa
8K0 807 682 E kratka przy halogenie strona prawa dla pojazdów z automatyczną regulacją dystansu

resztę znajdziesz tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113957-all-b8-pakiet-sportowy-s-line-oraz-s-line-exterieur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8K0 807 110 1RR spojler do przedniego zderzaka środkowa listwa na dole kolor szary platinum 260,01 zł
8K0 807 110 A 2ZZ spojler do przedniego zderzaka środkowa listwa na dole kolo chrom S4 541,75 zł

8K0 807 681 C kratka przy halogenie strona lewa
8K0 807 682 C kratka przy halogenie strona prawa
8K0 807 682 E kratka przy halogenie strona prawa dla pojazdów z automatyczną regulacją dystansu

resztę znajdziesz tutaj [ALL B8] Pakiet Sportowy S-line oraz S-line Exterieur - Audi A4 B8 - Audi A4 Klub Polska

Dzieki, oczywiscie przegladalem wczoraj temat, ale mialem wrazenie ze sa 2-rodzaje spojlera - ciemno szary i jasno szary. Teraz zakladam, ze sie mylilem i jest tylko jeden szary platinum, tak?

To samo z kratka - te, ktore podales przyjda ze srebnymi obwodkami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8K0 807 110 1RR spojler do przedniego zderzaka środkowa listwa na dole kolor szary platinum 260,01 zł

8K0 807 110 A 2ZZ spojler do przedniego zderzaka środkowa listwa na dole kolo chrom S4 541,75 zł

8K0 807 681 C kratka przy halogenie strona lewa

8K0 807 682 C kratka przy halogenie strona prawa

8K0 807 682 E kratka przy halogenie strona prawa dla pojazdów z automatyczną regulacją dystansu

resztę znajdziesz tutaj [ALL B8] Pakiet Sportowy S-line oraz S-line Exterieur - Audi A4 B8 - Audi A4 Klub Polska

Dzieki, oczywiscie przegladalem wczoraj temat, ale mialem wrazenie ze sa 2-rodzaje spojlera - ciemno szary i jasno szary. Teraz zakladam, ze sie mylilem i jest tylko jeden szary platinum, tak?

To samo z kratka - te, ktore podales przyjda ze srebnymi obwodkami??

8K0807681C01C i 8K0807682C01C te dwa numery to masz lewą i prawą z chromowanym ringiem, ostatnio kupowałem dla siebie więc mam na fakturze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratki i spojler do zderzaka zamówione. Dziękuję za pomoc.

Teraz pytanie w kwestii spojlera na pokrywę bagażnika. Cena w ASO zabija. Czy ktoś miał doświadczenie z którymś z poniższych?

http://allegro.pl/audi-a4-b8-avant-spoiler-daszek-s4-s-line-tuning-i4960153839.html

http://allegro.pl/spojler-daszek-klapy-audi-a4-b8-avant-s-line-s4-i4923017608.html

Czy wg Was znacząco różnią się do ori? Który wybrać? A może ma ktoś do sprzedania ori używkę, bo na allegro pustki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te badziewia z linków nie są warte nawet stówki. Kupiłem od dwóch rożnych sprzedawców i odesłałem. Szukaj całej klapy. Czasami jest taniej jak sama lotka. Sprzedawcom nie chce się bawić w odklejanie jej bo trzyma dosyć mocno i jest ryzyko uszkodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te badziewia z linków nie są warte nawet stówki. Kupiłem od dwóch rożnych sprzedawców i odesłałem. Szukaj całej klapy. Czasami jest taniej jak sama lotka. Sprzedawcom nie chce się bawić w odklejanie jej bo trzyma dosyć mocno i jest ryzyko uszkodzenia.

Ale nie pasował kształt czy co było nie tak? Dzisiaj przeszukałem i obdzwoniłem wszystkie pokrywy z lotką s-line z allegro. Jeden sprzedawca ma się zastanowić czy sprzeda osobno, reszta tylko w całości. A zakup i lakierowanie pokrywy oraz daszka wyniesie sporo ponad 1000 zł, więc nie wiem czy jest sens...

Takie coś jeszcze znalazłem

http://allegro.pl/audi-a4-b8-avant-daszek-spoiler-nowosc-i4928339459.html

Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najbardziej opłacalne jest znalezienie klapy z daszkiem s-line w kolor bez malowania, bez problemu wymieniasz całą klapę, a swoją starą sprzedajesz ;)


Edytowane przez demas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najbardziej opłacalne jest znalezienie klapy z daszkiem s-line w kolor bez malowania, bez problemu wymieniasz całą klapę, a swoją starą sprzedajesz ;)

Żeby to było łatwe jak piszesz :) najpierw trzeba znaleźć klapę z lotką, na aledrogo wszystkie są "S-line" większość tylko z nazwy, później dochodzi problem jakości lakieru a na koniec znalezienie koloru, w moim przypadku kolor rzadki jak sraczka LZ5A.

Reasumując szukam już od 2 lat i nie trafiłem takiego kompletu który by sie nadawał :facepalm:

Ostatnio kupiłem samą lotkę na ebay ale niestety paczka z lotką wysłana z Włoch gdzieś zaginęła i lotki nie mam do dziś :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to przy takim kolorze rzeczywiście może być problem :/

W takim przypadku nie ma to jak czarny lakier LY9B lub LZ9Y.

Twój kolor rzadki, ale za to jaki ładny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie jestem blondi ale jednak za ciężkie tematy tu dla mnie.

Moje pytanie to czy zderzak sline pasuje w końcu do zwykłej b8 czy nie? Czytam czytam i nie wiem.

Muszę wymienić bo miałam małą przygodę z krawężnikiem :kwasny: a te od sline z pionowymi pasami bardziej mi się podobają.

Pozdrawiam miłej niedzieli. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak S-line pasuje do zwykłej B8, ale Ty piszesz o grilu (z pionowymi pasami) czyli S4, ten gril też pasuje do zwykłego zderzaka jak i zderzaka S-line. No chyba że coś źle zrozumiałem :kox:

Jeśli masz uszkodzony zderzak to proponuję szukać zderzaka S-line z grilem S4.

Tutaj masz dokładnie opisane różnice pomiędzy standardem a S-line http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113957-pakiet-sportowy-s-line-oraz-s-line-exterieur-2008-2012/

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy taki grill można zamontować zamiast zwykłego w b8 lift? Czy są może takie listewki chromowane ?

IMG_1165.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w B8 polifcie mozna do zwyklego zderzaka przedniego wsadzic s-line grilla (czern fortepianowa?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...