Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak naprawić pęknięte mocowania lamp ?


marcin_audi_20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pękły mi dwa mocowania jakie są na lampie i które przykręca się do pasa, jak to naprawić ?

Czy istnieje zestaw który mocuje sie do reflektora a dalej do pasa przedniego od gory tzn odrazu pod maska ?

Popekaly mi plastiki (uszka) ktore sie przykreca do pasa i reflektor jest luzny.

cos jak na tym zdjeciu z allegro (z tym ze tutaj jedno uszko jest a drugiego nie ma)

a u mnie nie ma dwoch, co moge zrobic ?

AUDI A4 8E0 01R DO 04R LAMPA LEWA XENON (2765623427) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

dziękuję za pomoc, pozdrawiam

ps. oto zdjęcie tego jak pękły te plastiki który trzymały lampę.

d928753562fb7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi pekl slizg pod lampa to skleilem go plynnym metalem i do tej pory trzyma jak wsciekly no ale u ciebie jak te plasticzki sa takie malutkie to raczej nic by to nie dalo:eusathink: spytaj jakiegos spawacza co plastiki lutuje czy by sie do dalo polutwac ...tzn na pewno sie da polutowac tylko czy bedzie trzymac ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma piękny pomysł, tylko jak to przykleić, przykręcić do reflektora, bo od gory wiadomo ale podstawą do lampy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykręca się do ori reflektora. w zestawie jeśli kupisz w ASO są jeszcze dwa wkręty wchodzące w otwory w lampie. JEdyne co trzeba zrobić to usunąć pozostałości starych łap tak żeby nie przeszkadzały temu zestawowi.

Lampy są przewidziane pod taką naprawę stąd możliwość kupienia takiego zestawu naprawczego w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykręca się do ori reflektora. w zestawie jeśli kupisz w ASO są jeszcze dwa wkręty wchodzące w otwory w lampie. JEdyne co trzeba zrobić to usunąć pozostałości starych łap tak żeby nie przeszkadzały temu zestawowi.

Lampy są przewidziane pod taką naprawę stąd możliwość kupienia takiego zestawu naprawczego w serwisie.

znasz może ceny albo masz może odnośnik gdzie można byłoby to zamówić przez internet?

Pozdrawiam Turyn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem w serwisie VW jakieś 18 euro za ten zestaw. Na zdjęciu jakie zamieściłeś widzę, że u ciebie chodzi o lewy reflektor i tutaj numeru VAG nie znam. Ja miałem prawą lampę i numer był 8e0 998 122. Napisz w dziale części to ci chłopaki co mają etkę zaraz znajdą właściwy numer. W sumie jak podjedziesz do serwisu to też pewnie ci znajdą dobrą część. Co do wysyłkowych to trudno powiedzieć, sam widziałeś że na allegro da się to kupić. Z drugiej strony na allegro są też dealerzy VW/Audi więc znajdą ci dobry numer części i wyślą oryginalną część. Nie znam w sumie tych sklepów, jedyny z jakim miałem doczynienia to magro_czesci czy jakoś tak. To jest serwis Audi i VW w Rybniku, zaznaczam że nie robię im reklamy ale to jedyni o jakich wiem na pewno, że mają ori części na allegro jeśli sobie coś zażyczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprawy nie wymienisz, pozostaje komplet naprawczy, mocujesz sruba w zestawie (nic trudnego) mam taki u siebie minus to, to ze lama drży jak jedziesz po nie rownym terenie.

Ja szukam calej lampy bo ten komplet naprawczy to kaszana. Ale jak nie masz wyboru to kup :P

Mocuje sie od przodu lampy i skrecasz srubka z kompletu, potem mocujesz jak normalna lampe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2012 o 17:26, macjar napisał:

oprawy nie wymienisz, pozostaje komplet naprawczy, mocujesz sruba w zestawie (nic trudnego) mam taki u siebie minus to, to ze lama drży jak jedziesz po nie rownym terenie.

Ja szukam calej lampy bo ten komplet naprawczy to kaszana. Ale jak nie masz wyboru to kup :P

Mocuje sie od przodu lampy i skrecasz srubka z kompletu, potem mocujesz jak normalna lampe :)

A nie lepiej było przykleić ten zestaw na masę uszczelniającą z Boll i dokręcic śrubkami i myślę ,że drżeć nie powinno

Edytowane przez Tiger84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...