Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłokietnik - kilka pytań


Beware

Rekomendowane odpowiedzi

Hello wszystkim, z którymi wcześniej nie miałem kontaktu tutaj ;)

Mam pewien problem, z którym - mam nadzieję - ktoś już się zetknął i umie rozwiać moje wątpliwości. A więc sprawa wygląda tak: w swojej B5 brak mi podłokietnika z przodu. Chciałbym więc sobie coś takiego sprawić. I tutaj moje pytanie: czy dołożenie takiego podłokietnika - który, jak wiadomo, jest przytwierdzony w miejscu tylnej popielniczki, czyli w pobliżu wejścia do komputera - nie zablokuje dostępu do tegoż wejścia? Czy będzie potem możliwe podpięcie się pod VAG bez odkręcania/ściągania podłokietnika? Jak sprawa wygląda? Dodam również, że mam B5 w pełni przedliftowe, tunel jest przedliftowy i raczej nie będę go zmieniał - ale podłokietnik właśnie bym dodał. Aha - tutaj dorzucam linki do przykładowych aukcji na alledrogo (nie jest to reklama, ani nic takiego - dorzucam je tylko orientacyjnie):

PODŁOKIETNIK AUDI A4 B5 I PASSAT B5 TOP CENA !!! (2771681492) - motoAllegro

PODŁOKIETNIK PASSAT B5 i AUDI A4 WSZYSTKIE KOLORY (2758996277) - motoAllegro

Pozdrawiam!

PS, jeśli walnąłem się i wątek nie powinien być w tym dziale (wydaje mi się, że raczej tak, ale...), to proszę moderatora o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to kup sobie lepiej orginalny podlokietnik od b5.po drugi to napewno po zamontowaniu podlokietnika nie bedzie problemu z wlozeniem wtyki od vaga.montowalem w swojej poprzedniej orginal podlokietnik,wycialem kawalek plastiku w tunelu i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello wszystkim, z którymi wcześniej nie miałem kontaktu tutaj ;)

Mam pewien problem, z którym - mam nadzieję - ktoś już się zetknął i umie rozwiać moje wątpliwości. A więc sprawa wygląda tak: w swojej B5 brak mi podłokietnika z przodu. Chciałbym więc sobie coś takiego sprawić. I tutaj moje pytanie: czy dołożenie takiego podłokietnika - który, jak wiadomo, jest przytwierdzony w miejscu tylnej popielniczki, czyli w pobliżu wejścia do komputera - nie zablokuje dostępu do tegoż wejścia? Czy będzie potem możliwe podpięcie się pod VAG bez odkręcania/ściągania podłokietnika? Jak sprawa wygląda? Dodam również, że mam B5 w pełni przedliftowe, tunel jest przedliftowy i raczej nie będę go zmieniał - ale podłokietnik właśnie bym dodał. Aha - tutaj dorzucam linki do przykładowych aukcji na alledrogo (nie jest to reklama, ani nic takiego - dorzucam je tylko orientacyjnie):

PODŁOKIETNIK AUDI A4 B5 I PASSAT B5 TOP CENA !!! (2771681492) - motoAllegro

PODŁOKIETNIK PASSAT B5 i AUDI A4 WSZYSTKIE KOLORY (2758996277) - motoAllegro

Pozdrawiam!

PS, jeśli walnąłem się i wątek nie powinien być w tym dziale (wydaje mi się, że raczej tak, ale...), to proszę moderatora o przeniesienie.

- Podłokietnik w przedlifcie i w polifcie jest taki sam.

- Żadne wejście nie zostanie zablokowane ponieważ podłokietnik jest pomiędzy popielniczką a ręcznym a metalowa stopa na której się trzyma jest tak pięknie przystosowana że wszystko pasuje idealnie.

- Będzie można podpinać kabelek bez demontażu podłokietnika.

- Nie ma znaczenia czy tunel jest przedliftowy czy poliftowy.

- Nie kupuj ŻADNYCH zamienników! po pierwsze ich jakość zostawia wiele do życzenia, po drugie wcale tak pięknie nie pasują a po trzecie w tej cenie kupisz oryginalny podłokietnik w dobrym stanie (no, na przykład będzie do wyczyszczenia i wyprania tapicerki), jak dobrze poszukasz to będzie w tym samym odcieniu co Twoja tapicerka a jak dobrze potargujesz to kilkanaście złotych więcej dostaniesz zestaw razem z tunelem.

- A poza tym... O podłokietnikach było już tyle razy... Tak wiele informacji... Za przeproszeniem rusz chociaż troszkę (...) i poczytaj choć część z tych materiałów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy tunel jest przedliftowy czy poliftowy.
i tu sie mylisz bo ma znaczenie. Kupilem do b5 tunel (co sie okazalo byl sprzed liftu) i nie pasowal - musialem rzezbic dziure w tym co mam i wszystko ladnie siedzi. A faktem jest ze masa na forum jest o tych podlokietnikach wystarczy poszukac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy tunel jest przedliftowy czy poliftowy.
i tu sie mylisz bo ma znaczenie. Kupilem do b5 tunel (co sie okazalo byl sprzed liftu) i nie pasowal - musialem rzezbic dziure w tym co mam i wszystko ladnie siedzi. A faktem jest ze masa na forum jest o tych podlokietnikach wystarczy poszukac :)

Koledze chodziło o sposób montażu podłokietnika (no chyba że ja źle zrozumiałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż podłokietnika do tunelu przedliftowego jest bezproblemowy. Dodatkowo kolego od spodu tunelu jest nawet wytłoczony obrys wycięcia pod stopę podłokietnika.

I tu bym się kłócił;p U mnie nie było ale też dałem rade, potrzeba trochę wyobraźnie i piwo otworzyć po cięciu, dla pewnej ręki;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...