Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Mam u siebie tą roletkę, w ciągu 2 lat użyłem 1 raz :decayed:

ja jak założyłem półkę z roletą i rozwinąłem takcały czas jest rozwinięta:wink:

pakiet usa - napewno klapa tył lampy zderzak przód

tu łądny us na dill jest:Audi A4 12000.00 PLN. Krapkowice - otoMoto.pl

No us zacny :)

Ale dalej rzeźbie tego mojego dziada :) najgorzej to z tą tylną klapą ;/

---------- Post dopisany 05-10-2013 at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2013 at 13:08 ----------

Dziś uzbroiłem pułke z roletą dodałem ori maskownice na głośniki i przykręciłem 3 stop - juz na aucie ;)

file.html

A tutaj kilka fotek na szybko robione spawarką :P

Mnie się podoba :hyhy:

file.html

file.html

file.html

:rotfl:

Opublikowano

Co jak co, ale felgi w ciemnym kolorze gubią swój rozmiar :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Co jak co, ale felgi w ciemnym kolorze gubią swój rozmiar :kwasny:

chyba nie ma tragedii

file.html

Opublikowano

Według mnie nie widać tych 18" :wink: Sam u siebie mam raanty na czarno i wygląda felga na 17" a może nawet na mniejszą, dlatego na nowy sezon będzie biały mat

Opublikowano
  • Autor
Według mnie nie widać tych 18" :wink: Sam u siebie mam raanty na czarno i wygląda felga na 17" a może nawet na mniejszą, dlatego na nowy sezon będzie biały mat

no Ty sobie możesz pozowlić na biały mat masz ciemny samochód ja niestety tego nie mam zamiaru robić :)

Narazie już na SETUPIE ZIMOWYM :)

Zwiecha na sprzedaż w dziale sprzedam :wink: Zapraszam

Opublikowano

Coś szybciutko na zimowy setup przechodzisz :decayed: Ja mam w planach jeszcze z miesiąc pośmigać na letnim setupie :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
Coś szybciutko na zimowy setup przechodzisz :decayed: Ja mam w planach jeszcze z miesiąc pośmigać na letnim setupie :decayed:

No u mnie już są przymrozki a nie ma co potem w zime zawieszenia zmieniać chyba ostatnie dni u mnie juz -6 w nocy jest....

---------- Post dopisany 10-12-2013 at 06:00 ---------- Poprzedni post napisany 06-10-2013 at 09:43 ----------

Po ciężkich poszukiwaniach, klapa USA czeka już w garażu :wink:

file.html :whistling:

Opublikowano

za ile wyrwałeś? :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie pomóżcie mi felge jakąś dobrać do mojego auta zacną bo musze zakupić coś :) bo naprawdę nie mam pomysłu na dalsze mody...... :kwasny: jakieś podpowiedzi z waszej strony ?

Opublikowano

słoneczka 15' :decayed:

Opublikowano
słoneczka 15' :decayed:

mam takie na sprzedaż :grin:

Opublikowano
  • Autor
słoneczka 15' :decayed:

na słońce przyjdzie czas Wiosną. heheh

Czorny sprzedałes Te swoje mesie?

Opublikowano

tak, poszły :wink:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny centymetr w dół :) Autko jako tako wygląda :);)

file.html

file.htmlA

Opublikowano

elegancko:naughty:

Opublikowano

masz tam jeszcze miejsca w nadkolu do oponki ?

wydaje mi się że dystans by się przydał chyba że źle patrze :grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

ciekawie wygląda a zwłaszcza ciekawa felga ja dopiero zrobiłem u siebie wczoraj kierunki ala usa i żółte halo

Opublikowano

elegancko :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.