Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 AVANT JAKIE ALU Beda pasowac


radzio06

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Avanta B5 01r kolorek to takie niebiesiutki pod fiolet czyli LZ5k, chromowe relingi oraz obudowy chrom In.Pro. Zawias seria

Mam zamiar zalozyc jakies alu 17" ale takie zeby ladnie wygladaly, zeby poprostu przyciagaly oko i ladnie komponowaly sie z calym autem, nie wiem wzor s albo jakas szeroka lopata, moze macie jakies zdjecia podgladowe, albo po prostu co polecacie aby przyciagalo i byl efekt, moze kiedys lekka gleba nastapi.

Dzieki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj do dzialu vt zdjecie swojego samochodu napisz co chcesz i moze ktos ci zrobi na podglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś twoje alu nie przemwiają do mnie ;)

PS. te drzwi przod lewy masz troche straszne :) ogolnie spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś twoje alu nie przemwiają do mnie ;)

PS. te drzwi przod lewy masz troche straszne :) ogolnie spoko

kolego ją tylko grzecznie spytałem czy Masz autko podobne do mojego. Chodzi mi o wygląd środek. Pytam bo Nie znalazłem twojego tematu tu na forum.. Drzwi są do poprawki i dobrze o tym wiem :) będzie kasa to zrobię. Wrzuc Foty swojego autka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spoko, myślałem że mam zobaczyc na Twoje alu ;) Jeśli chodzi o wygląd to chrom teling + lustra, nic wiecej, srodek hmm duza navi, telefon, sos komp, alu ramki na zegary w macie wzor RS4... ;)

Foto na czasie rzucę .

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:53 ----------

+ BOSE zmieniare itd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie też na wiosne planuje nabyc jakies ladne alu i zalozyc tylko nie wiem co to bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z porsche ladnie wygladaja na A4 B5 tylko musisz miec adaptery chyba ze kupisz podrobki z rozstawem 5x112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rh cup3 lub mille milage czy cos takiego. Ladnie sie prezentuja i sa stosunkowo niedrogie. Tylko malo ich jest, ciezko dostepne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...