Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AUDI A4 AVANT

w standardzie było:

- lakier od RS4

- kierownica i fotele S-line

mody:

- felgi 17" od wersji S-line

- heble EBC Red Stuff

- szyby - folia chromonikiel

- lampy przednie SONAR soczewka+ringi w wersji z czarnymi wkładami

- lampy tylne FK diodowe

- grill FK czarny

plany:

- zderzak przód od S4 leży w garażu i czeka na wiosne :)

- wirusik u Mastersa również na wiosne...

- obniżenie 40mm

SERIA ŚWIEŻO PO ZAKUPIE:

audi01.jpgaudi02.jpg

audi06.jpg

ŚWIEŻE FOTKI (brudny, na zimówkach, wieczorem):

przod1.jpgprzod2.jpg

skos1.jpgskos2.jpg

ringi1.jpgringi2.jpg

ledy2.jpgledy3.jpg

Opublikowano

ladne masz auteczko...tylko prosze zmien nazwe tematu na taka jak wg schematu powinna byc :evil::evil::evil:

Opublikowano

śliczny wozik, tylne lampy też ciekawe :wink:

Opublikowano

Ładnie ładnie, ale niewiem czemu w oryginalnych lampkach ( soczewki i po 2 lifcie ) wygladal by lepiej ?? :mrgreen:

Opublikowano

auto miłe dla oka :mrgreen: gratuluje

Opublikowano

swiatelka fajne,podoba mi sie kolor!

Opublikowano

a kiedy beda dzienne fotki :?:

Opublikowano

ładniutka, światła super i kolor auta też :wink:

Opublikowano

Ładne auto, kolorek i motorek, środek wypas. Tylne lampt też extra.

Tylko te przednie lampy :???: Ładne jak się nie świecą, albo tylko na postojówkach, bo ze świateł mijania to chyba pożytku nie ma?? (wersja ze srebrnym środkiem jest do bani, świecą na środek jezdni i na pobocze a przed autem słabo).

Opublikowano

Zazdroszczę fotelików, wszędzie takich podgrzewanych szukam, jaki masz symbol silnika :?:

Opublikowano
jaki masz symbol silnika :?:

AHU ... ;-)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

s4_1.jpg

s4_2.jpg

fotki nowego zderzaczka (s4) na szybko :P

potem wrzuce jak umyje auto i w większej rozdziałce hyhyhy

Opublikowano

fajne ....

szkoda ze nie ma fotek w dzien ....

Opublikowano
  • Autor

autko jest brudne, na zimówkach 15", bez zaślepek spryskiwaczy

zrobie wkrótce w dobrej rozdziałce w ciągu dnia jak wyjadę z myjni :)

plany na najbliższą przyszłość

- powrót letnich 17" s-line :)

- springi jamex -40mm

- tylna podkladka w lakierze

- kit xenon HID do lampek sonara

- grill rs4 (plastry miodu) zamiast fk

no i wciaz odkladane mody:

- wtryski od 110

- program u mastersa :)

Opublikowano
- kit xenon HID do lampek sonara

+ xenonowe soczewki bo pozabijasz ludzi z przeciwka :exclaim:

zderzak ori czy lami :question: bo niezły ale najpierw wolałbym moc :twisted:

Opublikowano
  • Autor

s4_3.jpg

zderzaczek oczywiscie ori :)

w miedzyczasie nastapila zmiana decyzji, beda ori lampki po lifcie valeo z soczewkami xenonowymi i do tego grill rs4, powinno pasowac do siebie :)

Opublikowano

ładnie... :wink: jaka cena zderzaka od S-ki wraz z pomalowaniem :question:

Opublikowano

Lampy przod jak i tyl nie podobaja mi sie.

Lepiej juz seria wygladala.

Na przod tak jak mowisz ori po lifcie i bedzie cacy :wink:

Pozdrawiam

Opublikowano

Zgadzam sie z przedmówcą lampy przód i tył do wymiany....

Opublikowano

no i wciaz odkladane mody:

- wtryski od 110

- program u mastersa :)

ja bym tego nie odkladal .... :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.