Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA] czarny kot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obadana na Evencie. Robi mega robote a niby seria na airze i bentkach. Odemnie:

IMG_0040.jpg

IMG_0035.jpg

Opublikowano
Obadana na Evencie. Robi mega robote a niby seria na airze i bentkach. Odemnie:

http://s12.postimg.org/gcndnni21/IMG_0040.jpg

http://s23.postimg.org/5v45vcdpz/IMG_0035.jpg

Hehe niby seria na airze i benkach to juz nie seria :wink:

Btw ma slina :grin:

Opublikowano

jest jest nakurwiacz :kox:

Opublikowano

vag eventowe:

0aYWY5L.jpg

HOzJkD6.jpg

Bd3oUHq.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Obadana na Evencie. Robi mega robote a niby seria na airze i bentkach. Odemnie:

http://s12.postimg.org/gcndnni21/IMG_0040.jpg

http://s23.postimg.org/5v45vcdpz/IMG_0035.jpg

Hehe niby seria na airze i benkach to juz nie seria :wink:

Btw ma slina :grin:

Jesli chodzi o nowe auta z ladna linia nadwozia jaka ma b8 niestety ale tutaj siateks czy druciartswo nie wchodzi w gre. Kolo i gleba robi swoje chodz troche zabiegow upiekszajavych tez dodalem od siebie za rok na event bedzie Kot Rozpierdalacz :D

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 29-07-2013 at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2013 at 22:13 ----------

maly update po wycieczce do PL, udane imprezy RACEISM oraz VAGEVENT 2013 (dziekuje za wyroznienie w TOP10)

kilka fotek

935821_517610434961061_1212761520_n.jpg

942301_472933369455327_260520174_n.jpg

1040857_600217010000683_98934108_o.jpg

c6e1b61a643b61e8.jpg

Opublikowano
:shock3:
Opublikowano

kocur straszny:slina:

Opublikowano

"Gdyby nie nasze kobiety było by grubiej" :polew:

za***isty filmik

Opublikowano

Da się tym w ogóle normalnie jeździć?:shock3:

Opublikowano
Da się tym w ogóle normalnie jeździć?:shock3:

Przeciez jest na ar wiec w czym problem :whistling:

Opublikowano
:decayed: Raz jeszcze powiem - Kozak PIĘKNA!!!! :kox:
Opublikowano

o proszę Łukasza a4 :P jak dla mnie czołówka europy jeśli chodzi o stylowe b8. Kilka razy wlepiałem się w to auto, prostota mnie porażała ! Mam nadzieję że na przyszły sezon będzie okazja na foty ;)

Opublikowano

Sprzedaj mi te koła:D

Opublikowano
  • Autor
o proszę Łukasza a4 :P jak dla mnie czołówka europy jeśli chodzi o stylowe b8. Kilka razy wlepiałem się w to auto, prostota mnie porażała ! Mam nadzieję że na przyszły sezon będzie okazja na foty ;)

hej

no mam nadzieje ze na Raceism 2014 albo w zerkowie zrobimy sesje naszym a4-rek:decayed:

Sprzedaj mi te koła:D

za miesiac lub dwa beda na portalach na sprzedaz ale narazie jest prawo pierwokupu dla znajomego

jak chcesz moge dodac Cie do listy zaraz po nim:wink:

kilka zdejc z VAGE.ie w Fermoy Ireland

niestety albo az 2-gie miejsce w kategorii a4/s4/rs4

raceism_utd_fermoy.jpg

1149753_529119693823815_12778581_o.jpg

1157467_228203710666455_1881395888_n.jpg

żona zajeła sie przygotowaniem felg

1094646_529118663823918_1424823956_o.jpg

Opublikowano

wojtsen - A4 to następca Polo czy drugi samochód ?

Opublikowano

Dobre foty i jaki zaciesz :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jest mega! ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.