Treść opublikowana przez bodek756
-
Passat B6 CC by Bodek
Haidy 921 felgi u dawmaca brałem ;-)
-
Passat B6 CC by Bodek
No musze to przełożyć ;-) szkoda że przy zakładaniu nie Zauważyliśmy, wulkanizator się pewnie ucieszy ;-) 20x10 a na to opona 225/30 Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Passat B6 CC by Bodek
Coś tam siadło ;-)
-
Passat B6 CC by Bodek
Felgi na ten sezon już wybrane ;-)
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
I to jest jedyne czego tu brakowało ;-) dobrze spasować i jest kocur ;-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Passat B6 CC by Bodek
Jestem w trakcie szukania ;-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Passat B6 CC by Bodek
Ktoś tu mówił że nie da się zrobić wydechu na dwie strony w passacie przednio napędowym ;-) mi się to udało, wydech 2.5" został mi do wyrzucenia juz tylko dpf ;-) pozdrawiam :-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ładny zestawik ;-) na jakich amorach będzie ci robić czesław okucia ;-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Passat B6 CC by Bodek
Wpadły progi z r-lina ;-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Widzisz też nawet nie zauważyłem ;-) projekt naprawdę mega dofinansowany! Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Dr Jekyll & Mr Hyde
bzdura, wystarczy troche pokombinować i wszystko da się pospawać. Wyglądało by to tak Sam będę u siebie coś takiego robił
-
Passat B6 CC by Bodek
Parę fotek ;-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
[B8 CAGA] lavagrau perl sedan Air Lift 3H OEMS 20" Pakiet zewnętrzny S4
Co do air to warto warto fajnie siadło te koło tu tylko szkoda że nie ma większej szerokości przez co byłby większy concave
-
Passat B6 CC by Bodek
Ja tak samo uważam, nowy model zupełnie mi sie nie podoba. Chromów jeszcze nie ruszałem;-) Chodzi Ci że za mało koni czy czemu akurat diesel?
-
Passat B6 CC by Bodek
- Passat B6 CC by Bodek
Sezon można uważać za rozpoczęty, felgi już na aucie. Japan racing jr-16 19" 4x10j et35 opony 225/35 Jeszcze bez opon Z przodu doszedł dystans 10mm żeby wypchać koło tak samo jak tył i widok od d*py strony- Passat B6 CC by Bodek
17" miały być sprzedawane i miały wpaść alphardy 18" ale niestety kupiec zrezygnował, śnieg spadł i musiały zostać więc nawet nie zdążyłem nic z nimi zrobić- Passat B6 CC by Bodek
nadkola są błotniki mam z przodu tylko ranty zaklepane bo jak jeździłem przy dużym obniżeniu to zdarzało mi się że opona zachaczyła i wywalało na zewnatrz blache tak dokładnie na tym samym. Zdjęcia z profilu nie mam. ale za to mam filmik- Passat B6 CC by Bodek
Wpadł zderzak r-lina Zabudowa też skończona- Passat B6 CC by Bodek
Zderzak już jest, jeszcze progi ;-)- Passat B6 CC by Bodek
Koło już sprzedane ;-) sa dwa pomysły na koła, ale zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)- VW CC R36 by KERCZI
Mod na plus, brałbym do mojego- Passat B6 CC by Bodek
małe spy foto- VW CC R36 by KERCZI
Rafał dzięki ja tu chce felgi sprzedać a ty odradzasz ;p proszę reszta u mnie w temacie- VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)
co do kół, hm najpierw muszę moje sprzedać. Mam ważniejszy priorytet w postaci zawieszenia - Passat B6 CC by Bodek