Treść opublikowana przez bodek756
-
Passat B6 CC by Bodek
przy drzwiach te chromy chciałem pod kolor ale lakiernik zasugerował mi fortepianową czerń
-
Passat B6 CC by Bodek
Z nowości to pomalowałem kratki w fortepianową czerń Spryskiwaczy nie ma bo malują się razem z zderzakiem z r-lina Zastanawiam się jeszcze czy by nie pomalować dolne listwy w fortepianową czerń i plastiki przy lusterkach ? co wy na to
-
VW CC R36 by KERCZI
Witam kolejnego Passata CC silnik marzenie a co do nowego cc to faktycznie tył jedynie w tył aucie wygląda dobrze także nie którzy kombinują i przekładają tył do poprzedniej generacji jedyne co trzeba zmienić to zderzak, mocowania lamp, klapę i całą nową wiązkę puścić do lamp co do felg to mam do sprzedania moje 3sdmy 0.01 w 19"
-
VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)
No faktycznie felgi z merca jakoś małe wyglądają ;p to są te od jacka tak ? to za zderzak malutko dałeś ja na szczęście zderzak też już mam tylko teraz progi mi zostały ;p a co do lamp, może warto by było spróbować psiknąć bezbarwnym z odrobiną czarnego koloru ?
-
VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)
jak ty masz już kompletny to możesz podesłać jak byś coś miał ciekawego w dobrej cenie a powiedz mi kratki Ci podeszły z starego zderzaka czy miałeś komplet ? kratki masz pomalowane w czarny połysk czy takie wrażenie na foto ? grill na gładko bym tu widział tak jak u mnie
-
Passat B6 CC by Bodek
nie zauważyłem znacznej różnicy w osłabieniu różnicy Rafał sprężyny dałem do skręcenia o 35mm bo niestety była koza z tyłu, auto mam maksymalnie spuszczone jak się da teraz regulacji brak, z tyłu ewentualnie jeszcze mogę podkładke wyrzucić i na samej sprężynie latać
-
VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)
o Panie z r-line wygląda o wiele lepiej, sam muszę skompletować taki zestaw
-
Passat B6 CC by Bodek
jestem mega zadowolony za te pieniądze jest rewelacja właśnie się zastanawiałem chromami, ale chyba sobie daruje. Nie wiem co by z tego wyszło. a dużo prac z czym ? Postaram się cyknąć jakieś fotki wnętrza tak cc jest rejestrowany na 4 osoby
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
jak dla mnie to wybrałbym opcję nr 2
-
A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
Wygląda rewelacyjnie, przód samochodu powala na kolana !
-
Passat B6 CC by Bodek
Witam. Miała być A4 B8, lecz znalezienie takiej sztuki jaka mnie interesowała w moim budżecie nie było możliwe i tak stałem się posiadaczem Vw Passat B6 CC Highline Silnik 2.0 TDI Cr 140km Rok Produkcji 2008 Kolor Mocha Brown Wyposażenie - Kierownica multimedialna z obsługą nawigacji, radia, komputera,tel. - Nawigacja RNS510 z ekranem dotykowym CD/DVD/HDD/MMC/SD (o dziwo język angielski, a kupiona w pl salonie) - Klimatyzacja klimatronic dwustrefowy; - Lusterko wewnętrzne z systemem antyoślepieniowym - Czujnik deszczu - Czujnik zmierzchu świateł z funkcja Coming / Leaving Home - ESP, wraz z ABS, EDS i ASR oraz asystentem siły hamowania - Servotronic - elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego regulowane w zalezności od prędkości pojazdu - Czujniki parkowania przód i tył z wizualizacją - Pakiet biznes - Pakiet chrom - Pakiet sport - Komputer pokładowy MFA Plus - 4x El. szyby - El.regulacja foteli - El. Lusterka, podgrzewane - Centralny zamek z pilota - Reg. wys. kierownicy - Podłokietnik x2 - Uchwyty na napoje - Immobilizer - Przyciemniane szyby - Halogeny - Roleta tylnej szyby elektryczna - Klimatyzowany schowek Wyglądał tak po zakupie Zmiany przeprowadzone -wyleciało oznaczenie modelu i silnika z tylniej klapy -wyleciały chlapacze -Przedni grill został zrobiony na gładko i pomalowane chromy pod kolor auta -zmiana zawieszenia na gwintowane firmy AP -felgi 3sdm 0.01 8.5j 9.5j 19" (opony 215/35 i 225/35) -przyciemnione zostały migacze w zderzaku i halogeny na żółto Aktualnie wygląda tak : Wpadła też aluminiowa osłona pod silnik ze względu na obniżenie Planów jest mnóstwo aktualnie szukam nowych felg na przyszły sezon i zastanawiam się nad tym czy dyfuzor tylni z s-lina podejdzie do cc. Wygląda dużo lepiej niż orginalny z cc Pozdrawiam
-
VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)
Pięknie się passacik prezentuje dobry mod z turbiną, sam się teraz zaczynam nad tym zastanawiać a kierunki oklejałeś czy malowałeś ?
-
[B8 CAGA] czarny kot
Jest mega!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich mam zamiar kupić w przyszłym roku a4 b8, mam nadzieję że znajdę tu dużo przydatnych informacji. pozdrawiam