Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Alu 16' za mała na hamulce 312mm?


Kasjan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio miałem pewien nieprzyjemny problem. A mianowicie złapałem kapcia. W bagażniku miałem zapasówkę 205/55/16 a wszystkie koła miałem 225/45/17 no ale powinno być to bez znaczenia. No i po założeniu i dokręceniu felgi nie mogłem ruszyć z miejsca. Trzymało właśnie te koło gdzie była założona zapasówka. Dodam że mam zmienione zaciski i tarcze 312mm. Czy na takie hamulce 16' nie podchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale też masz 312mm? Czy może większe? No ja słyszałem że podchodzi felga 16' no i ja zakładałem oryginał no ale koło założyłem bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej chyba zmienić koło zapasowe na 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie wchodzi jak ja na biedronkach 16 cali śmigam z 312 z przodu to jaki problem ??

dziwne jakie masz ET TEJ SWOJEJ 16?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio miałem pewien nieprzyjemny problem. A mianowicie złapałem kapcia. W bagażniku miałem zapasówkę 205/55/16 a wszystkie koła miałem 225/45/17 no ale powinno być to bez znaczenia. No i po założeniu i dokręceniu felgi nie mogłem ruszyć z miejsca. Trzymało właśnie te koło gdzie była założona zapasówka. Dodam że mam zmienione zaciski i tarcze 312mm. Czy na takie hamulce 16' nie podchodzi?

za długie śruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie w b7 miałem taki sam problem zmieniłem hamulce na 322 i blaszanka 16 wejdzie ale nie obrócę kołem bo trzyma zacisk,

musisz szukać alusy bo blaszanka żadna chyba nie wejdzie a alu tylko z jakimś dużym Et jutro sprawdzę to napisze jakie ja mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaszanka 16" wchodzi tylko z A6 C5

ori alu spokojnie wchodzi z ET45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimowe 205/55/16 ALUS 5x112 16" A4 A6 PASSAT (2785845980) - motoAllegro taką sama aluma właśnie nie pasowała u mnie. Czyli mam szukać jakiś stalówek ori z A6 c5? Czy bardziej się sugerowac ET? Wiekszy, mniejszy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmyślam nad 312 a mam koła na takich właśnie felgach ... więc o ile dobrze rozumiem, to bez ich zmiany się nie obejdzie? To są niestety dodatkowe koszty :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimowe 205/55/16 ALUS 5x112 16" A4 A6 PASSAT (2785845980) - motoAllegro taką sama aluma właśnie nie pasowała u mnie. Czyli mam szukać jakiś stalówek ori z A6 c5? Czy bardziej się sugerowac ET? Wiekszy, mniejszy?

masz dac krótsze śruby, juz Ci pisałem :facepalm:

ta felga na 10000000000000000000% wchodzi na

zacisk z tarcza 312mm

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...