-
[Małopolska] Widziany, widziana
dzisiaj około 17,30-18,00 w Piekarach obok Krakowa czarny kombi skręcał na Liszki KWI23871 mrugałem ale zero odzewu
-
[Małopolska] Widziany, widziana
wczoraj około godziny 10,30-11,30 okolice Bonarki KR573HJ dzisiaj około 22 rondo Grunwaldzkie avant RLSW281 chyba zaśnieżoną tablicę miał jakaś para i skręcali w strone ronda Matecznego
-
Warto kupic ktores z tych zawieszen?
takie sprężyny mam na pozbyciu wiem że to nie ten dział ale jak juz jestem to napisze
-
Części.
to duże to na pewno pompa ABS ale do czego to nie wiem, a to małe to bliżej mi nie znane
-
Problem z odpalaniem po nocy 1.9
planowanie głowicy kontrola szczelności i robota jednego gwintu kosztowała 550zł robota i uszczelki gdzieś 500 bo to znajomy mój, no ale teraz czekamy na dawce głowicy bo na tej nie ma szans jeździc niestety
-
Wymiana rozrzadu 2,0 Tdi
tak jak koledzy mówią wyżej lepiej jest zrobić rozrząd wcześniej niż czekać do ostatniej chwili a później żałować i jak najbardziej możesz pchać zamienniki tylko nie made i china tylko coś lepszego
-
Co to za wyciek ?
ja jak widzę coś takiego u siebie to tłumaczę sobie to tak " jest zapocenie znaczy że olej jest w silniku" ---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- do póki nie robi kropki pod autem nie jest źle tak po za tym
-
Zerwany gwint w głowicy śruby PD- NAPRAWA ???
ja nie ryzykował bym jak już masz tyle rozebrane to ściągnij głowice 2,0 tdi te silniki miały problem z podnoszącą się głowicą wiec predzej czy później i tak to zrobisz i oglądnij bardzo dobrze miejsce gdzie siada wtrysk u znajomego był ten sam problem tylko nie zwrócił uwagi na miejsce wtryska i później miał problemy z paleniem bo układ się zapowietrzał
-
Nie równe zbieranie z tarczy
kwestia czasu ja u siebie też tak miałem
-
Problem z odpalaniem po nocy 1.9
jak coś ja miałem taki przypadek tylko że VW Bora też 1,9 130km i co się okazało pompo wtryski wyrobiły już większą dziure w powierzchni głowicy tam gdzie siadają że gubił ciśnienie i jak odpalałeś to był taki sam objaw jak u Ciebie, bora aktualnie stoi i czeka na głowice
-
slady po odważnikach
w lakiernictwie są takie tofiki ja tym ściągam ale niestety nie wiem jak się to dokładnie nazywa i bardzo dobrze zchodzi
-
Ciężko chodzi kierownica po założeniu tempomatu
juz doszedłem do tego i to był objaw na właczonym silniku nawet podczas jazdy cieżko chodziła kierownica, rozebrałem wszystko i poskładałem jeszcze raz wszystko dociskając bardzo mocno i sie poprawiło
-
Jaka felga stal do A4 B7 2.0 TFSI Q
to też prawda wtedy jakieś 16 blasznaki podchodzą ale z A6 c6 chyba coś takiego
-
Jaka felga stal do A4 B7 2.0 TFSI Q
tak podejdzie mam taka na pozbyciu
-
Kody
Witam Potrzebuje kod do zaprogramowania tempomatu audi a4 b7 oznaczenie silnika to bpw (2,0TDI 140km)
lukwas1992
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta