Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukwas1992

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dzisiaj około 17,30-18,00 w Piekarach obok Krakowa czarny kombi skręcał na Liszki KWI23871 mrugałem ale zero odzewu
  2. wczoraj około godziny 10,30-11,30 okolice Bonarki KR573HJ dzisiaj około 22 rondo Grunwaldzkie avant RLSW281 chyba zaśnieżoną tablicę miał jakaś para i skręcali w strone ronda Matecznego
  3. takie sprężyny mam na pozbyciu wiem że to nie ten dział ale jak juz jestem to napisze
  4. to duże to na pewno pompa ABS ale do czego to nie wiem, a to małe to bliżej mi nie znane
  5. planowanie głowicy kontrola szczelności i robota jednego gwintu kosztowała 550zł robota i uszczelki gdzieś 500 bo to znajomy mój, no ale teraz czekamy na dawce głowicy bo na tej nie ma szans jeździc niestety
  6. tak jak koledzy mówią wyżej lepiej jest zrobić rozrząd wcześniej niż czekać do ostatniej chwili a później żałować i jak najbardziej możesz pchać zamienniki tylko nie made i china tylko coś lepszego
  7. ja jak widzę coś takiego u siebie to tłumaczę sobie to tak " jest zapocenie znaczy że olej jest w silniku" ---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- do póki nie robi kropki pod autem nie jest źle tak po za tym
  8. ja nie ryzykował bym jak już masz tyle rozebrane to ściągnij głowice 2,0 tdi te silniki miały problem z podnoszącą się głowicą wiec predzej czy później i tak to zrobisz i oglądnij bardzo dobrze miejsce gdzie siada wtrysk u znajomego był ten sam problem tylko nie zwrócił uwagi na miejsce wtryska i później miał problemy z paleniem bo układ się zapowietrzał
  9. kwestia czasu ja u siebie też tak miałem
  10. jak coś ja miałem taki przypadek tylko że VW Bora też 1,9 130km i co się okazało pompo wtryski wyrobiły już większą dziure w powierzchni głowicy tam gdzie siadają że gubił ciśnienie i jak odpalałeś to był taki sam objaw jak u Ciebie, bora aktualnie stoi i czeka na głowice
  11. w lakiernictwie są takie tofiki ja tym ściągam ale niestety nie wiem jak się to dokładnie nazywa i bardzo dobrze zchodzi
  12. juz doszedłem do tego i to był objaw na właczonym silniku nawet podczas jazdy cieżko chodziła kierownica, rozebrałem wszystko i poskładałem jeszcze raz wszystko dociskając bardzo mocno i sie poprawiło
  13. to też prawda wtedy jakieś 16 blasznaki podchodzą ale z A6 c6 chyba coś takiego
  14. tak podejdzie mam taka na pozbyciu
  15. Witam Potrzebuje kod do zaprogramowania tempomatu audi a4 b7 oznaczenie silnika to bpw (2,0TDI 140km)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.